Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Gülşen yine çok iddialı: Hafızamdan gitmeyecek bir konser! - Son Dakika Magazin Haberleri
    1

    Ünlü şarkıcı Gülşen (45), önceki akşam Ankara'da dinleyicileriyle bir araya geldi. Gülşen, şarkılarıyla sevenlerini eğlendirirken, kıyafet tercihiyle de yine geceye damga vurdu.

    2

    Popçu, daha önceki bazı konserlerinde olduğu gibi iddialı bir kostüm ile sahneye çıktı. Derin yırtmaçlı ve mor tüylü bir elbise giymeyi tercih eden Gülşen'in tarzı sosyal medyada yine çok konuşuldu.

    3

    "HAFIZAMDAN GİTMEYECEK BİR KONSER DAHA!"

    Ayrıca ünlü isim, geceden fotoğrafları, "Ankara'da hafızamdan gitmeyecek konserlerden biri daha... Sizi çok seviyorum." notuyla 1,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Gülşen'in paylaşımı yaklaşık 65 binden fazla beğeni aldı.

    4

    "KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKMASINLAR BİR ZAHMET!"

    Öte yandan üç gün önce İzzet Yıldızhan, konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimleri eleştirmişti.

    Yıldızhan, konuyla alakalı, "Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki; burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet! Ben demiyorum ki peçe ile çıksın ama 'sahne adabı' denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf ve adetlerimize dikkat ediyoruz, dikkat de etmeliyiz." diye konuşmuştu.

    5

    "BEĞENMEYENLERİN KENDİ ZEVKİDİR"

    Ozan Çolakoğlu da son dönemde eşinin sahne kıyafetleri hakkında yapılan eleştirileri de değerlendirmişti. Eşine destek çıkan Çolakoğlu, "Gülşen Hanım'ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hakaret boyutuna erişmedikçe yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen çok beğeniyorum." ifadelerini kullanmıştı.

    6

    "NE GİYDİĞİME SADECE KENDİM KARAR VEREBİLİRİM" DEMİŞTİ

    Azur Benan adında bir oğlu olan Gülşen'in, Temmuz ayında Alaçatı konserinde giydiği elbise de uzun süre konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı, tepkiler sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

    7

    Gülşen, "Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi... Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye..." demişti.

    8

    Ünlü popçu, sözlerini, "Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki; yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz." ifadeleriyle noktalamıştı.

    9

    "NE YAPACAĞIMIZA KARAR VERECEK YAŞTAYIZ"

    Gülşen, iki yıl önce de bikini üstüne giydiği parıltılı elbisesiyle gündem olmuştu. O dönem konuyla ilgili açıklama yapan Gülşen, "Özgür bir birey olarak ne giyeceğime ben karar veririm. Gündemimizde kadınların ve erkeklerin yaşadığı ciddi şiddet olayları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek durumların olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekadayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız." demişti.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ