Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
İHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, arefe gününü İstanbul'da geçiriyor. Önce Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavi gören bir yakınını ziyaret eden Erdoğan, yaklaşık 1 saat süren bu ziyaretinin ardından Ataşehir'e geldi. Ataşehir'de Ülkerspor Arena'da antrenman yapan 12 Dev Adam'a moral ziyareti gerçekleştirdi.

Ataşehir'deki Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da aynı zamanda danışmanı olan Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından karşılanan Erdoğan'ın Milli Basketbol Takımı'nın idmanını da izleydi.İLK DURAK ÇAPA TIP FAKÜLTESİ OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesine gelerek diyabet hastalığından dolayı bacağı kesilen bir yakınını ziyaret etti. 

İHA'nın haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde bulunan Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'na geldi. Erdoğan, burada diyabet hastalığından dolayı bacağı kesilen bir yakınını ziyaret etti.

Daha sonra aynı bölümde yatan diğer hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşık bir buçuk saat sonra makam aracına binerek hastaneden ayrıldı.