Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının çok güzel gittiğini belirten ünlü sanatçı, "O masaya kimi oturtmak istersiniz? sorusuna, "Kendimi oturtmak isterdim, kendimi anlatmak içimi dökmek isterdim” cevabını verdi.

Cadde'de yer alan habere göre; Geçtiğimiz temmuz ayında çekimlerinin bittiğini duyurduğu 'Selfie' isimli biyografi filminin durumunun sorulması üzerine Avşar, “Bugün biraz da onu kutladık. Filmin her şeyi bitti bugün sinemacılar ve ekip ile bir sinema da filmimizi izledik. Ben yorum yapmak istemiyorum, 'çok güzel oldu' falan demek istemiyorum, izleyenler karar versin" ifadelerini kullandı.

Avşar kızı, “Gala yaparsanız, Feraye Tanyolaç'ı çağırır mısınız? sorusunu “Tabii ki benim kapım herkese açık" şeklinde yanıtladı.

Muhabirlerin, konu aşktan açıldığında, "Hep 'keşke' diyorsunuz, gerçekten yokluğunu hissettiğiniz bir şey mi? sorusu üzerine ünlü sanatçı, "Yokluğunu hissetsem benim hayatımda kimse olmaz mı? Ben böyle çok mutluyum. Hem çok yoğunum hem Zehra’nın yurt dışına gitmesi, gelmesi okul dönemleri buna vakit ayıramıyorum. Olmasını istesem buna vakit ayırırım ama istemiyorum demek ki" dedi.