Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrıldı! - Magazin haberleri
    1

    Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerinin noktaladıklarını duyurdu. İkili, arkadaş kalmanın kendileri için daha iyi olacağını ifade etti.

    "BİRBİRİMİZE DESTEK OLACAĞIZ"

    Çift, "Arkadaş olarak daha iyi olduğumuza karar verdik ve öyle devam edeceğiz. Birlikte çalışmaya ve ortak işlerimizde birbirimize destek olmayı sürdüreceğiz. Birbirimize ve çocuklarımıza en iyisini diliyoruz" dedi.

    2

    Bir süredir ayrılık iddialarıyla gündemde olan çift, geçen ay "Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz" açıklamasını yapmıştı. İkili ardından da Dominik Cumhuriyeti'nde tatil yaparken görüntülenmiş ve söylentileri çürütmüştü.

    "İHANET" İDDİASI

    Rodriguez'in reality show yıldızı Madison LeCroy ile bir ilişki yaşadığı ABD basınında yer almıştı. LeCroy, katıldığı bir programda aralarında fiziksel bir şey yaşanmadığını, yalnızca sosyal medya üzerinden yazıştıklarını ifade etmişti.

    3

    EVLİLİKTEN VAZGEÇMİŞLERDİ

    Jennifer Lopez-Alex Rodriguez çifti, evlilik konusunda beklenmedik bir karar vermişti. Lopez, geçtiğimiz yıl Aralık ayında nişanlısı ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını dile getirmişti.

    Şarkıcı, "Bekleyip, göreceğiz. Acelemiz yok. Her şey yolunda. Doğru zamanda olacaktır" açıklamasının ardından, "İkimiz de daha önce evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?" ifadelerini kullanmıştı.

    4

    3 KEZ NİKAH MASASINA OTURDU

    Jennifer Lopez, ilk evliliğini 1997-1998 yılları arasında oyuncu Ojani Noa ile yapmıştı.

    Lopez, ardından 2001-2003 yılları arasında yine bir başka oyuncu olan Cris Judd ile evlilik yaşamıştı.

    Şarkıcı, son evliliğini de 2004 ile 2014 arasında kendisi gibi şarkıcı olan Marc Anthony ile yapmıştı. Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen ikiz çocuklar var.

    5

    İKİ KIZI VAR

    Alex Rodriguez ise aralarında Madonna ve Cameron Diaz'ın da bulunduğu ünlü isimlerle yaşadığı ilişkilerle gündeme gelmişti.

    Rodriguez'in Cynthia Scurtis ile 2002'de yaptığı evlilik 2008 yılında sona ermişti.

    Alex Rodriguez'in bu evlilikten iki kızı bulunuyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ