Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Karlie Kloss ilk kez hamilelik pozunu paylaştı - Magazin haberleri
    1

    Joshua Kushner ile mutlu bir evlilik sürdüren Victoria's Secret modeli Karlie Kloss, bebeğini kucağına almak için geri sayıma başladı.

    2

    KARNI BURNUNDA POZ

    Anne olacağını geçtiğimiz aylarda yayınladığı bir video ile duyuran Kloss, Instagram hesabından ilk kez hamilelik pozunu paylaştı.

    28 yaşındaki modelin gönderisinde karnının iyice belirginleştiği görülüyor.

    3

    Joshua Kushner ile 2018 yılında evlenen Kloss, 2021'de bebeğini kucağına alacak.

    4

    Öte yandan 28 yaşındaki model, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından ABD Başkanlık seçimlerinde Joe Biden'e oy verdiğini açıklamıştı.

    5

    JOE BİDEN'E OY VERDİ

    28 yaşındaki model, üzerinde Joe Biden ve Kamala Harris yazan maskesi ile oy zarfını gösterdiği bir fotoğrafını yayınlamıştı.

    6

    Karlie Kloss, gönderisine "Oy verme planınız ne? Benimki bu; imzalı, mühürlü, (noter tasdikli) ve teslim edildi" notunu düşmüştü.

    7

    Amerikalı model, geçen yıl verdiği bir röportajında da Trump'ın ailesi ile bağ sahibi olmanın nasıl bir his olduğuna dair düşüncelerini dile getirerek 'zor' ifadesini kullanmıştı.

    8

    Siyasi görüşleri hakkında Trump'a destek verip vermediği sürekli olarak sorgulandığını belirten Kloss, "Eşimle paylaştığım değerlere odaklanmayı seçtim. Bunlar yetiştirildiğim ve hayatım boyunca rehber olarak aldığım aynı liberal değerler" şeklinde konuşmuştu.

    9

    Kloss ile Joshua Kushner'ın aşkları Donald Trump başkan olmadan önce başlamıştı.