Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Khloe Kardashian'dan 'Estetik' itirafı: Sadece burnumu yaptırdım - Magazin haberleri
    1

    Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, görünümündeki çarpıcı değişikliğin estetik mucizesi olduğu söylentilerine yanıt verdi.

    2

    İTİRAFTA BULUNDU

    Ailece yer aldıkları 'Keeping Up With the Kardashians' adlı reality show programının yeni bölümünde, Kardashian'ın yüzündeki değişim, magazin basınının gündemindeydi. 36 yaşındaki Khloe Kardashian, söylentilerin ardından, sonunda burun estetiği yaptırdığını itiraf etti.

    3

    'BİR KEZ AMELİYAT OLDUM'

    'The Good American' adlı programda Andy Cohen’in sorularını yanıtlayan Khloe Kardashian, hakkında çıkan 'estetik' iddialarının kendisini her zaman öfkelendirdiğini söyleyerek, sadece bir kez burun ameliyatı olduğunu anlattı. Kardashian, "Benim için herkes 'Üçüncü yüz estetiği oldu' diyor ama ben sadece bir kez burun estetiği yaptırdım" diye konuştu.

    4

    FİLTRESİZ FOTOĞRAFI SIZDIRILMIŞTI

    Ünlü yıldızın canlı yayındaki estetik itirafından önce, sürekli olarak photoshop ve diğer vücut şekillendirme uygulamalarıyla görünümünü değiştirdiği eleştirilerine maruz kalmıştı. Bu yöndeki iddiaları sürekli yalanlayan Kardashian için işler bikinili fotoğraflarının izinsiz bir şekilde sosyal medyaya sızdırılmasıyla değişmişti.

    Bir markanın çekimleri için kamerası karşısına geçen ve leopar desenli bir bikiniyle pozlar veren Khloe Kardashian'ın filtresiz görüntüleri nisan ayında sosyal medyada yayınlanınca olay olmuştu.

    5

    Çeşitli forumlara da sızdırılan fotoğrafın yayılmasına Kardashian ekibi sinirlense de forumlarda beğeniyle karşılanmıştı. Herhangi bir düzenlenme yapılmadığı ya da filtre uygulanmadığı iddia edilen fotoğraflarda ünlü yıldızın bel kıvrımları daha az belirgin, cildi yapay bir şekilde parlamıyor olsa da hayranları, Khloe’yi oldukça etkileyici bulduklarını yorumlarına yansıtmışlardı.

    6

    CANLI YAYINDA KENDİNİ BÖYLE SAVUNMUŞTU

    Sızdırılan filtresiz fotoğrafın kaldırılması konusunda başarılı olamayan Khloe Kardashian, sosyal medyadaki tepkilere daha fazla dayanamayarak, Instagram'da canlı yayın başlatmış ve soyunarak vücudunu sergilemişti.

    Kardashian, ardından, "Mükemmel değilim ama size söz veriyorum; hayatımı her gün olabildiğince dürüst, empati ve nezaketle yaşamaya çalışacağım. Hata yapmıyorum demiyorum ama yalan söylemeyeceğim. Halkın benim için belirlediği imkansız standartlara ulaşmaya çalışmak neredeyse dayanılmaz" açıklamasını yapmıştı.

    7

    Khloe Kardashian, hayranları tarafından sık sık estetik müdahaleler nedeniyle eleştiri alıyor.

    Instagram’da kullandığı filtrelerin gerçekçi olmadığı yönünde de yorumlar alan Kardashian ile ilgili 2019 yılında burun estetiği yaptırdığı yönünde spekülasyonlar çıkmış ancak bu konuda hiçbir açıklama yapılmamıştı.

    8

    ARTIK ONLARI TÜM DÜNYA TANIYOR!

    Büyükbabaları Türkiye Sivas'tan göç eden bir Ermeni olan Kardashian kardeşlerin adını artık tüm dünya biliyor.

    Babaları Robert Kardashian 2003 yılında hayatını kaybetti ama kızları, eski eşi ve hatta onun yeni eşi hala Kardashian adını sürdürüyor.

    Kardashian ve Jenner bireyleri ise bu 14 yıllık zaman zarfında büyük değişim geçirdi, şöhretlerini pekiştirdi ve adeta servetine servet kattı.

    9

    KIM KARDASHIAN

    Ailenin en gözde üyesi Kim Kardahian Kanye West ile evlendi. Ünlü yıldız, ikisini kendi dünyaya getirdiği ikisi de taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen dört çocuk sahibi oldu.

    10

    39 yaşındaki Kim Kardashian, estetik operasyonlarla adeta zamana meydan okudu. Kardeşlerin en büyüğü olan Kim Kardashian, bakımına ayda ortalama 165 bin dolar harcıyor.

    11

    Kim, spor eğitmenine haftada 2 bin 500 dolar, vücut bronzlaştırma makyajına 345 dolar, saçındaki kaynağa 2 bin dolar, cilt bakımına 5 bin dolar, kaş tasarımına 1200 dolar ödüyor.

    12

    KHLOE KARDASHIAN

    Tristan Thompson ile ilişkisinden bir kızı olan Khloe Kardashian'ın kişisel serveti ise 50 milyon dolar.

    Aylık güzellik masrafı ise 145 bin doları bulan Khloe Kardashian da büyük değişim geçirdi.

    16

    Jenner, bir kozmetik markasının sahibi ve Travis Scott ile ilişkisinden Stormi adında bir kızı var. Ayrıca 900 milyon dolarlık bir servetin de sahibi.

    Son dönemde Kardashian/Jenner ailesinin en çok konuşulan isimlerinden olan 23 yaşındaki Kylie Jenner'ın değişimi ise sık sık sosyal medyada gündem oluyor.

    Defalarca estetik operasyon geçiren Kylie Jenner’ın aylık ortalama güzellik gideri 140 bin dolar. Özel günlerde taktırdığı kaynakların fiyatı 8 bin doları buluyor.

    17

    Jenner, kalıcı ojelerine 250 dolar, ipek kirpiklere 170 dolar, yılda iki kez yaptırdığı estetik işlemlerine 38 bin dolar harcıyor.

    18

    KENDALL JENNER

    Moda alanında kariyer yapan Kendall Jenner da 45 milyon dolarlık bir servetin sahibi. Jenner diğer aile üyelerine göre daha gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Kardeşler içindeki en doğal ismin de Kendall olduğunu söylemek yanlış olmaz.

    19

    Jenner diğerlerine göre çok büyük bir değişim geçirmedi. Modellik yapan Kendall Jenner’ın aylık masrafı ise 25 bin doları buluyor. Jenner kardeşler içinde masrafı en az olan kişi.

    20

    Özel spor koçuna altı haftalık antrenman için 15 bin dolar.Saç bakımı ve tasarımına seans başı 1000 dolar ödüyor.

    21

    KOURTNEY KARDASHIAN

    Kourtney, Scott Disick ile ilişkisinden üç tane çocuk sahibi oldu. Herkes evlenmelerini beklerken onlar ayrıldı.

    Kardeşlerin en büyüğü 41 yaşındaki Kourtney Kardashian ise Kendall gibi diğer aile bireylerine göre daha sakin hayat sürüyor.

    22

    Ailenin en tutumlusu olarak dikkat çeken Kourtney Kardashian’ın aylık ortalama 70 bin dolarlık güzellik giderleri ise şunlar:

    Kremlere 500 dolar, temizleyicilere 200 dolar. Bakım maskesine 190 dolar. Haftalık spor eğitmenine seans başına 2 bin 500 dolar.

    23

    KRIS JENNER

    64 yaşındaki anne Kris Jenner da geçen zamana karşı direnenlerden.

    24

    1978–1991 yılları arasında Robert Kardashian, 1991–2015 yılları arasında ise Bruce Jenner ile evlilik yaşayan Jenner, 6 çocuk sahibi. Bu çocukların 5'i kız, bir ise erkek Rob Kardashian.

    Kris Jenner'ın 140 milyon dolar civarında bir kişisel serveti var.

    25

    CAITLYN JENNER

    Kardashian kardeşlerin annesi Kris Jenner'ın ikinci eşi olarak tanınan Bruce Jenner, 2015 yılında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek kadın oldu ve Caitlyn adını kullanmaya başladı.

    26

    Jenner, altı çocuğunun cinsiyet değiştirmesine rağmen kendisine hala "baba" dediklerini anlatmıştı.

    Caitlyn Jenner, top model Kendall Jenner ile dünyanın en zengin genç kadınlarından biri olan Kylie Jenner da dahil toplam 9 çocuğun babası. Kim, Khloe, Kourtney ve Rob Kardashian'ın da üvey babası.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ