Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık hakkında şoke eden iddia! - Kibariye kimdir? - Magazin haberleri
    1

    Kibariye, önceki gün Almanya Dortmund'daki konseri için yola çıktı. Uçakta epey keyifli olan Kibariye, Instagram hesabından hayranlarına seslenerek Dortmund'a geldiğini belirtmişti.

    2

    Kibariye, daha sonra sosyal medya hesabından organizatörüyle sorun yaşadığını belirterek konserini iptal ettiğini açıkladı. Hayranları ise Kibariye'nin paylaşımının altına mağdur olduklarını yazarak şarkıcıya tepkilerini dile getirdi. Kibariye'nin organizatörü, '2. Sayfa' programına özel açıklamalarda bulundu.

    3

    "BİLET PARALARINI ALIP KAÇTILAR"

    Organizatör, "Kibariye ve eşi uçaktan indiler. İner inmez 'Bizi Türk marketine götür. 200 Euro ver' dediler. Neyse verdim, sonra sekiz kangal sucuk, salam, sosis aldılar. Yedi kutu yaprak çay ve daha bir sürü şey aldılar. Ardından konser alanına gittik. Ali Küçükbalçık konser yerinde kapının önüne adamını dikti ve bilet paralarını topladı. Sonra geldi bana 'Çok az kişi var, Kibariye konsere çıkmayacak' dedi. Ben de Kibariye'ye 'Senin adın önemli böyle bir şey yapma' dedim ama o beni değil eşini dinlemeyi tercih etti. Bilet paralarını alıp kaçtılar. Sonra dönüş uçak biletlerini iptal etmişler" ifadelerini kullandı.