Kuaförüm Sensin'de 11 Ekim Cuma yani bugün final heyecanı yaşanıyor. Kuaförüm Sensin'de haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacı çift jürinin karşısına yaptıkları saç modeli ve makyaj ile çıkıyor. Haftanın finalinde en çok puanı toplayan yarışmacı büyük ödül olan 10.000 TL değerindeki para ödülünün sahibi oluyor. Peki, 11 Ekim Kuaförüm Sensin haftanın birincisi belli oldu. İşte Kuaförüm Sensin haftanın finaline dair detaylar...

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin finalinde bu hafta bir ilk yaşandı. Çekişmeli geçen haftanın ardından sonuçlar belli oldu. Yarışmanın başarılı isimleri Hayat ve Özlem, haftanın birincisi olarak ödülün de sahibi oldu. Haftanın en düşük puanını alan Burcu ve Ateş ise yarışmaya veda edecekti fakat Özlem'in son anda yaptığı sürpriz istek Ateş ve Burcu'nun kaderini değiştirdi.

Oğlundan ayrı kaldığı için sorunlar yaşadığını anlatan Özlem, jüri üyelerine yarışmadan çekilmek istediğini söyledi. Herkesi şaşırtan bu istekle ilgili jüri üyeleri düşünerek karara vardı ve Özlem'in isteği kabul edildi. Hayat ve Özlem yarışmaya veda etti. Böylece Burcu ve Ateş bir hafta daha yarışma şansı yakaladı. Uzun süredir yarışan ve defalarca kez birincilik kazanan Hayat ve Özlem'in vedası herkesi gözyaşlarına boğdu.

“Kuaförüm Sensin” yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!

İşte o anlar;

VEDA ANI İZLE

 

KUAFÖRÜM SENSİN HAFTANIN BİRİNCİSİ 

Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın birincisi günün en yüksek puanını alarak 10 bin liralık ödülün sahibi Hayat ve Özlem oldu fakat ailevi nedenlerden dolayı yarışmadan çekildiklerini açıkladılar.