Kuaförüm Sensin, tüm makyaj ve saç trendleri ile ekranlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Her hafta 4 kuaförün 4 yeni modele yaptığı saç ve makyaj yarışıyor. Yarışmacıların birbirine ve Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci’nin yarışmacılara verdiği puanlarla günün birincisi belirleniyor. Günün birincileri, Cuma günü haftanın birincisini ve elenen takımını belirliyor. Kazanan takım 10 bin liralık ödülün sahibi oluyor. En az puanı alan ekip de Kuaförüm Sensin'den eleniyor. İşte Kuaförüm Sensin son bölümde yaşananlar...

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin'de bugün yapılan son saç ve makyajın ardından günün kazananı belirlendi. Sonra da haftanın elenen takımı açıklandı. Yarışmada ilk kez 2 takım eşit puanla haftanın sonuncusu oldular. Buse - Hasan ile Betül - Şükran haftanın sonuncuları oldular. Gözde Hanım, jüriden iki takımdan birinin gitmesi için karar vermesini istedi. Adnan Serter iki takımın da gitmesi gerektiğini söyledi. Ayşegül Kartal ise değerlendirmelerin yapılarak bir takımın seçilmesi gerektiğini söyledi. Yapılan görüşmelerin ardından Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal iki takımın da yarışmaya devam etmesi gerektiğini söylerken, Adnan Serter kararında ısrarcı oldu. Ancak 2'ye 1 durum olduğu için iki takım da haftaya yarışmaya devam edecek. 

 

KUAFÖRÜM SENSİN BİRİNCİ KİM OLDU?

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Tuana Su Akın’dan oluşan birinci takım, kuaför Betül Çetin, makyöz Şükran İşanlarlar model Emine Kaya’dan oluşan ikinci takım, kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Ferzan Antal Bilek’ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Simge Gökmen’den oluşan dördüncü takım boya ve göz maskesi makyajı yapmak için yarıştı. Kıyasıya geçen yarışın sonunda haftanın birincisi TAYFUN - SERAP oldu. Tayfun ve Serap 10 bin liralık ödülün sahibi oldu. Haftanın ikinci olan takımı Taner ve Aslı.