Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kuaförüm Sensin, tüm makyaj ve saç trendleri ile ekranlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Her hafta 4 kuaförün 4 yeni modele yaptığı saç ve makyaj yarışıyor. Yarışmacıların birbirine ve Adnan Serter, Ayşegül Kartal Muammer Ketenci ve Tuğba Özay'ın yarışmacılara verdiği puanlarla günün birincisi belirleniyor. Günün birincileri, Cuma günü haftanın birincisini ve elenen takımını belirliyor. Kazanan takım 10 bin liralık ödülün sahibi oluyor. En az puanı alan ekip de Kuaförüm Sensin'den eleniyor. İşte Kuaförüm Sensin son bölümde yaşananlar...

KUAFÖRÜM SENSİN KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin'de bugün yapılan son saç ve makyajın ardından günün puanları açıklanacak. 5 günün puanları toplanacak ve haftanın elenen takımı belirlendi. Haftanın elenen takımı Erbil ve Merve oldu.  

KUAFÖRÜM SENSİN BİRİNCİ KİM OLDU?

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Bersu Üstündağ’dan oluşan birinci takım, kuaför Erbil Çaylak makyöz Merve Hasbutcu model Münevver Ersen’den oluşan ikinci takım, kuaför İsmihan Çetin, makyör Abdullah Sezer, model Aslıhan Öziş’ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Çetin Köroğlu, makyöz Fatma Demirci, model Feride Huseynova’dan oluşan dördüncü takım tonsürton saç renkleri ve makyajı için yarıştı. Kıyasıya geçen yarışın sonunda kazanan takım belli oldu. Kuaförüm Sensin haftanın birincisi ve 10 bin liranın sahibi 142 puanla Taner - Aslı oldu.