Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler'in yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi "İçerde"nin dün akşam ekrana gelen bölümü AB’de 10,85 izlenme oranı (rating),24,53 izlenme payı (share),ABC1 20+'da 10,22 izlenme oranı (rating),21,65 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Dizide Handan'ın (Tuba Ünsal),patronunun Kudret Sönmez Tek olduğunu söylemesi heyecan yarattı. Celal'in düşmanı olan karakteri kimin canlandıracağı sosyal medyada büyük merak konusu oldu. Dizinin hayranları Twitter'da İçerde'de görmek istedikleri oyuncuları dile getirdiler. Kudret Sönmez Tek'i canlandıracak olan oyuncu önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak...

"GÜÇLÜ OYNAYAN KAZANSIN" ETİKETİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde #güçlüoynayankazansın etiketi ile 14.513 tweet atıldı. Twitter'ın Türkiye gündeminde 14 saat 5 dakika, Dünyada ise 3 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.

İçerde'nin dün akşam ekrana gelen bölümünde; Yusuf Müdür kumarhane baskınına giden ekibini sorguladığında kanıtlar Mert Karadağ'ı gösteriyordu. Celal, Mert'i Handan'ın arkasında kim olduğunu bulması için görevlendirdi. Melek'in yeni ofisine ilk müşteri olarak Handan geldi. Bu arada Eylem Sarp'a Mert'in gizli telefonundan bahsetti.

Yusuf Müdür ve Sarp, Mert'in evini kontrol etmek için bir plan yaptılar. Yusuf oyalamak için Mert'e bir iş verdi ve bu arada Sarp, Mert'in evine girip sim kartları buldu. Eve kamera yerleştiren Sarp sim kartların numaralarını aldı. Tam o anda Mert eve geldi. Mert eve girdiğinde Sarp da içerde kalmıştı ve telefon konuşmasında birisine sim kartları götüreceğini öğrendi. Takibe aldığında kartların Celal'e ulaştırıldığını gördü. Handan, Melek'e davalı olduğu Tahsin ile görüşmesini teklif etti. Melek görüşmeye gittiğinde onun Tahsin ile fotoğraflarını çektirtti. Celal Sarp'a Handan'ı almasını söyledi. Handan da toplantıda Sarp'ın da olmasını istedi. Handan iş yapmayı kabul etmesi için tek bir şartı olduğunu söyledi. Bir kişiyi Sarp'ın öldürmesini ve o anda da orada olmak istedi.

Handan bunun üzerine Alyanak ile görüştü ve patronunun Kudret Sönmez Tek olduğunu söyledi. Bu arada Mert, Handan'ın evine girip kamera yerleştirdi ve duyduğu konuşmalar karşısında şaşkına döndü. Handan patronu Kudret ile telefonda konuşurken dinleyen Mert Handan'ın "Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor. Bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak" dedi. Aksiyonun eksik olmadığı bölümde Sarp'ın Tahsin'i ele geçirip buluşma yerine götürdüğünde Tahsin tam Handan ile konuşmaya çalıştığı anda Sarp'ın onu vurduğu sahne izleyenleri ekran başına kilitledi.