Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Venom: Zehirli Öfke 2 filminin konusu nedir? Venom: Zehirli Öfke 2 oyuncuları kimler, ne zaman çekildi?
    1

    Vizyona girdiği 2021 yılında Türkiye'de gişede açılış rekoru kıran Venom: Zehirli Öfke 2 filmi, sinema perdesinin ardından televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Tom Hardy, Woody Harrelson ve Naomie Harris'in başrollerini paylaştığı Venom: Zehirli Öfke 2 filmi, aksiyon, gerilim, bilimkurgu türlerinde kaleme alınmıştır. Peki, "Venom: Zehirli Öfke 2 filminin konusu nedir? Venom: Zehirli Öfke 2 oyuncuları kimler, ne zaman çekildi?" İşte Venom: Zehirli Öfke 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu...

    2

    VENOM: ZEHİRLİ ÖFKE 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

    Venom adı verilen bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock'un hikayesinin anlatıldığı "Venom" filminin 2. devam halkası olan yapımda, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek'in Venom ile mücadelesi konu ediliyor. Vücudunu paylaştığı Venom ile yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski hayatına geri dönmek ister. Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve muazzam açlığını tatmin ederek geçirmek isterken, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için mücadele eder. Eddie, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerini alevlendirmeyi planlar. Ancak onunla iletişime geçmesi Eddie'nin kendisini beklenmedik maceraların içinde bulmasına neden olur.

    3

    VENOM: ZEHİRLİ ÖFKE 2 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

    Tom Hardy ... Eddie Brock / Venom

    Woody Harrelson ... Cletus Kasady / Carnage

    Michelle Williams ... Anne Weying

    Naomie Harris ... Frances Barrison / Shriek

    Reid Scott ... Dr. Dan Lewis

    Stephen Graham ... Patrick Mulligan

    Peggy Lu ... Bayan Chen

    Sian Webber ... Dr. Pazzo

    Reece Shearsmith ... Peder

    Christopher Godwin ... Headmaster

    Brian Copeland ... Haber Spikeri

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ