ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
ASTROLOJİ

Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları

02 Şubat 2017 Perşembe, 22:54:26 HABERTURK.COM

İşte ünlü astrolog Hande Kazanova'nın Şubat ayı burç yorumları...

 • 1 Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları
  1 | 37

  Koç Burcu:

  Şubat ayı büyük girişimlerle karşınıza geliyor. Sosyal çevrenizdeki insanlarla, arkadaşlarınızla, tanıdığınız ve dahil olduğunuz gruplarla uyumlu, esnek ve sağlam işlere kalkışabilirsiniz. Bir yandan da iş hayatınızda bazı konuşmalara Şubat başında çok farklı tepkiler verebilirsiniz. Dediğim dedik tavırlardan ve ısrarcılıktan kaçınmak sizi olası sorunlardan koruyabilir.  

   

  02 Şubat'ta önemli iş fırsatları beraber çalıştığınız ve ortaklık yaptığınız kişilerden gelebilir. Kendinizi iyimser görecek ve risk almaya yatkın olacaksınız. 

 • 2 Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları
  2 | 37

  03 Şubat itibarıyla kendinizi seveceğiniz ve göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sosyalliğiniz artabilir, Görüntünüzü yenilemek, alışveriş yapmak, dolaşmak, keyifli ilişkiler içine girmek isteyebilirsiniz.

  06 Şubat’ta seyahat, eğitim ve yabancı alanınızın temsilcisi Jüpiter geriliyor. İkili ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde bu dönemden sonra bazı sıkıntılarla karşılaşırsanız şartları ve durumları gözden geçirmeli ve eksikliklerinizi farketmelisiniz.

   

  11 Şubat'ta oluşan ay tutulması aşk alanlarınızı tetikleyecek. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle hayatınıza yeni bir insan girebilir.

 • 3 Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları
  3 | 37

  09-14- 16- 21-23 şubat tarihlerini iş hayatınızda etkin bir şekilde kullanmaya çalışın. Bu tarihlerde atılacak adımlar her yönden sizi ve düşündüklerinizi destekleyecek. Vakit kaybetmeden bu zaman aralıklarını iyi bir şekilde kullanın zira 26 Şubat’taki Güneş tutulması beklenmedik konu ve olayları tetikleyebilir, bu tarihten sonraki süreçte çok önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Artık planlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Değişik ve farklı fırsatlar çevrenizden gelse bile hemen harekete geçmeden önce etraflıca araştırmalarınızı yapın.

 • HABERİN DEVAMI
 • 4 Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları
  4 | 37

  Boğa Burcu:

  01-02 Şubatta iş alanlarınızda abartılı, şanslı iyimser adımlar atılabilir, abartmadan yolunuzda ilerleyin ve karşınıza gelecek olan bazı aksiliklerde ters tepkilerden kaçının.

  03 Şubat itibarıyla önemli sorunların kaynağına inmek ve ortaklaşa parasal konularda beklenmedik yardımlar almak için uygun olacak.  

 • 5 Hande Kazanova'dan Şubat ayı burç yorumları
  5 | 37

  07 Şubat itibarıyla iş ve kariyer konularınız daha da hızlanabilir. Birden fazla işle uğraşmak, hareketli ortamlar içinde bulunmak, iş konularında kafanızın çözüme yönelik çalışması, bir yandan gruplarla birlikte olmak, onların fikirlerine önem vermek gibi etkiler daha fazla önem kazanacak. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla görüşmeler ve konuşmalar içinde olacaksınız.

  09-10 Şubat tarihleri güzel anlaşmalar ve konuşmalar içindesiniz. Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olabilir. 11-14 Şubatta da iş ve kariyer hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek, doğru zamanda doğru şeyleri iç güdüsel olarak söyleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

 • HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000