ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 'The Putin Interviews' (Putin Röportajları) isimli belgeselde ünlü yönetmen Oliver Stone'a açıklamalarda bulundu.

Belgeselde 15 Temmuz darbe girişimi hakkında da konuşan Putin, "Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin darbe girişiminde yer aldığını hiçbir zaman bana söylemedi. Ama ben şu mantıktan yola çıkabilirim: Eğer Gülen, gerçekten de darbe girişiminde yer aldıysa ki bu konuda bir fikrim yok-, o zaman ABD istihbarat güçlerinin olup bitenlerden haberdar olmamasını tasavvur etmek çok zor." ifadelerini kullandı.

Verdiği demeçte İncirlik Üssü'ne dair de konuşan Putin, "Amerikan kuvvetleri İncirlik üssünde bulunuyor. Ve İncirlik'teki askerler darbe girişiminde aktif şekilde yer aldılar." şeklinde konuştu.

İncirlik Üssü'nde ABD'nin taktik nükleer silahlarının bulunduğunu hatırlatan Putin, "Böyle dramatik olaylar yaşandığı zaman akla şu soru geliyor: Bu nükleer silahların başına neler gelebilir?" dedi.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 17 Haziran 2017 Cumartesi 23:24
    ABD ve diger tum yabanci askerler Turkiyeyi derhal terk etmeli,bu konuda hic tereddut edilmemeli.
  • Misafir 17 Haziran 2017 Cumartesi 17:29
    ortaklar zaten
  • Misafir 17 Haziran 2017 Cumartesi 14:49
    ne gelebilir mesela size atabilir moskovanın ortasına sonra türkiye yaptı gibi gösterip 3. dünya savaşını başlatabilirler
Tüm yorumları göster(39)
Kalan karakter : 2000