ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Dünyanın en büyük penisine sahip olduğu söylenen 42 yaşındaki Jonah Falcon, ABD televizyonlarında yayınlanan "This Morning" programına konuştu.

SUNUCU DEHŞETE DÜŞTÜ
20.3 santim uzunluğunda penise sahip olan aktör ve yazar Falcon, daha çok yaşlı kadınlarla birlikte olmayı sevdiğini söyledi. Programın sunan kadın sunucu Holly Willoughby, ortalama bir erkeğin ve onun penis büyüklüğünün kıyaslandığı tabloyu görünce, "Tanrı beni korusun!" diye bağırdı.

EREKSİYONDA 35 SANTİM
Jonah, adının 'dünyanın en büyük penisli adamı' olarak geçmesinin ardından kadınların bazen onu durdurup, penisine bile bakmak istediklerini söylüyor. Pantolondan bile penisinin büyüklüğünün fark edildiğini ve çok rahatsız olduuğunu belirten Falcon, penisinin ereksiyon halinde ise yaklaşık 35 santime ulaştığını belirtti.

Jonah, ilk kez penisini ölçdüğünde 10 yaşında olduğunu ve daha sonra diğer arkadaşlarına sorduğunda şaşırdığını söyledi. "Aslında kafamı ona takmamıştım. Tüm arkadaşlarım penisimin büyük olduğunu biliyorlardı, ancak bana asla bu konuda takılmadılar. Ama biliyorum ki arkamı döndüğümde bu konuda konuşuyorlardı" diyen Jonah biseksüel olduğunun da altını çizdi.

  • Holly Willoughby

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 27 Ocak 2014 Pazartesi 02:53
    inanin gulmekten karnim agirdi yorumlara ya nerden buluyonuz bu garip kelimeleri baksana adamin biri diyorki tek gozlu kobra allahim benzetmeye bak, ))))
  • Misafir 04 Ocak 2014 Cumartesi 10:17
    onasıl bişey öyle hayret
Tüm yorumları göster(84)
Kalan karakter : 2000