Ekonomiye katkı sunmak için Emlak Konut GYO tarafından hazırlanan ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyası, 12 günde 1.250 birim satışıyla 1 milyar 150 milyon lira ciro yaptı.

30 projede 15 bin bağımsız bölümü kapsayan kampanyada yüzde 5 peşinat karşılığında 60 ayda sıfır, 120 ayda yüzde 0.45, 240 ayda yüzde 0.79 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 31 Mart’a kadar geçerli olacak kampanya, 10 bankanın katılımıyla devam ediyor. Albaraka, Akbank, Garanti, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım kampanyaya destek veriyor.

Emlak Konut GYO ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyasına birçok inşaat firması da farklı seçeneklerle destek olarak, vatandaşı konut sahibi yapmak istiyor. Buna göre, Bahçeşehir-Başakşehir hattında bulunan projelerde satış oranları daha hızlı yükseliyor. Anadolu yakasında ise konut alıcısı çeşitli noktalarda alım yapıyor. Kampanya döneminde birikimi olanların yatırım yapması yanı sıra ihtiyacı olanların ev sahibi olmak için alım yapması da dikkat çekiyor.

240 ay vadeli konut satışı seferberliğini başlatan Emlak Konut’a Gyoder, Konutder, İnder üyeleri de katılarak kampanya kapsamını genişletiyor.

Böylece; Emlak Konut GYO’nun 2016 yılı ilk dört aylık satış verisi ise 1586 bağımsız bölüm karşılığı 1 milyar 30 milyon ciro olurken, kampanyanın da yardımıyla yılın ilk dört ayında yaptığı satışı 12 günde elde etmiş oldu.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ PROJELER

Adım İstanbul,
Ağaoğlu Maslak 1453,
Avrupa Konutları Başakşehir,
Avrupark,
Bahçekent Emlak Konutları (dükkanlar),
Bahçekent Emlak Konutları (ofisler),
Bahçekent Flora,
Başakşehir Emlak Konutları (dükkanlar),
Başakşehir Merkez Çarşı (MAKRO),
Bulvar İstanbul,
Emlak Konut Körfezkent (dükkanlar),
Esenler Emlak Konutları,
Evora Denizli,
Evora Tuzla 1. Bölge,
Evvel İstanbul,
Göl Panoroma Evleri,
İstmarina,
Karat 34,
Koordinat Çayyolu,
Metropol İstanbul,
Nevşehir Emlak Konutları,
Nidakule Ataşehir (dükkanlar),
Nidakule Kayaşehir,
Park Mavera 1,
Sofa Loca,
Tema Şehir Konya,
Tual Adalar,
Tual Bahçekent,
Park Mavera 2.

 

 

Milliyet


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme