Türkiye’nin dünyaca ünlü erkek giyim markası Damat, bu yılki sonbahar/kış kataloğunun çekimlerinde profesyonel modeller kullanmak yerine 3 ayrı ihracatçı birliğinin başkanı ile çalıştı.

Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Dünya markalarını yakalamak değil, o markaların önünde olma vizyonuna sahip markamızın değerleriyle örtüşen modellerle çalıştık” dedi.

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Başkanı İbrahim Burkay, Denizli İhracatçı Birlikleri (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert ve Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (EHKİB) Başkanı Emre Kızılgüneşler, Damat’ın yeni katalog yüzleri oldu.

HEDEFLERLE ÖRTÜŞEN İSİMLER
Çekimleri değerlendiren Süleyman Orakçıoğlu,  modellik yapan başkanların, Türkiye’nin global anlamdaki yüzleri olduğuna dikkat çekerek, “Dünya markalarını yakalama değil, o markaların önünde olma vizyonuna sahip markamızın değerleriyle ve hedefleriyle örtüşen, aynı zamanda yıllarca birlikte çalıştığım arkadaşlarıma, destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Damat markasının başarıya endeksli halinin, ülkemiz ihracatı için dünyanın dört bir yanında çalışmalarını sürdüren birlik başkanları ile paralel olduğuna dikkat çeken Orakçıoğlu, çalışmayı, “Türkiye’deki değişimin göstergesi olan örnek bir çalışma” diye tanımladı. Orka Group Genel Koordinatörü Osman Arar ise birlik başkanlarının global ve vizyonu geniş insanlar olduğunu söyleyerek; Damat olarak önümüzdeki dönemlerde çok farklı  çalışmalarla da  “ilk” olacaklarını söyledi.

ACEMİLİK ÇEKMEDİLER
Katalog çekimlerinde yer alan birlik başkanları, fotoğrafçıların talepleri karşısında acemilik çekmeden istenen görüntüleri verdi. UTİB Başkanı İbrahim Burkay,  “Gittiğimiz hemen hemen her ülkede Damat markasının ürünlerine rastlıyoruz. Böyle bir markaya destek olmak gurur verici” diye konuşurken,

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ise “ Süleyman Orakçıoğlu ve ekibinin yaptığı işleri yıllardır saygı ve hayranlıkla takip ediyoruz.  Bu projede yer almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Damat markasını “içimizden çıkan bir marka” olarak tanımlayan EHKİB Başkanı Emre Kızılgüneşler de,  ihracatçı birliği başkanları olarak, dünyanın dört bir yanında hızla büyüyen bir markaya küçük de olsa katkı vermenin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

 

  • damat
  • katalog
  • ihracatçılar

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme