Sosyal medya platformlarına sonradan giriş yapsa da kısa sürede çok popüler bir uygulama haline gelen Snapchat, yakında kendine has kameralı gözlüğü Spectacles'i piyasaya sunacak. Snapchat, Spectacles'i satmak için ilginç bir yöntem uygulayacak..

SNAPCHAT, SPECTACLES'İ SATMAK İÇİN İLGİNÇ BİR YOL DENEYECEK

Snapchat için çok önemli bir ürün olan Spectacles, kullanıcıların merak etmesini sağladı. Aynı zamanda Snapchat, uzun süredir odaklandığı Spectacles'i satmak için şimdiye kadar denenmemiş bir yol deneyecek.

Snapchat, kullanıcılara sunacağı kameralı gözlük Spectacles'i otomatlardan satmayı düşünüyor. Hem de gözlüğün satılacağı otomatlar sabit bir yerde durmayacak. Yani kullanıcılar Spectacles'i satın almak için otomatların peşinden koşacak.

Spectacles'in fiyat etiketi 130 dolar olarak açıklandı. Kullanıcılar gözlüğü satın almak istediklerinde, cihazlarındaki Snapchat uygulamasındaki haritadan o anda gözlüğü satan otomatların nerede olduğunu bulabilecekler.

SPECTACLES ÖZELLİKLERİ

Snapchat'in akıllı gözlüğü Spectacles, tıpkı Google Glass gibi üzerinde iki adet kamera barındıracak. Fakat onu Google Glass'dan ayıran özelliği ise kameraların boyutu ve gözlüğün tasarımı. Spectacles, Glass'a göre daha narin ve korkutucu olmayan bir görünüme sahip.

Gözlüğün kolları kıvrılıp kapatılabiliyor ve böylece köşelerindeki şarj girişleri ortaya çıkıyor. Gözlüğü şarj etmek için kutusunu yanında bulundurmamız gerekiyor çünkü gözlüğü kutusuna yerleştirdiğinizde kutunun kenarlarında bulunan şarj iğnelerinin üstüne oturuyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme