ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Marmara Bölgesi'nde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilen İstanbul Deniz Otobüsleri( İDO) iç hat deniz otobüsü seferleri normale döndü.

Marmara Bölgesi'nde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri(İDO) iç hat deniz otobüsü seferleri iptal edilmişti. İptal edilen seferler sabah saatlerinden itibaren normal seyrine döndü. Olumsuz hava koşullarının İDO iç hat deniz otobüsü seferlerini etkilemediği ve seferlerin normal seyrinde devam ettiği öğrenildi.
Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) seferlerinden bazıları olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

BUDO'DAN SEFER İPTALLERİ

BUDO'nun internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, saat 13.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Kabataş) ile saat 14.30'daki İstanbul (Kabataş)-Bursa (Mudanya) ve İstanbul (Kabataş)-Armutlu (İhlas) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamadı.

Bursa (Mudanya)-İstanbul (Kabataş) saat 15.30 ve 17.30, İstanbul (Kabataş)-Bursa (Mudanya) saat 16.30 ve 18.00, Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) saat 16.00, Bursa (Mudanya)-İstanbul (Büyükçekmece) saat 16.30, İstanbul (Büyükçekmece)-Bursa (Mudanya) saat 19.00'daki seferleri de aynı gerekçeyle iptal edildi.

BUDO'nun saat 10.45'ten önceki bazı seferleri de yine olumsuz hava koşulları yüzünden programdan kaldırılmıştı.

AA

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000