ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ailesinin günlerdir aradığı Mert Meydan'dan acı haber geldi. Meydan'ın dün gece trafik kazasında hayatını kaybettiği belirlendi.

Pazartesi günü arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamak için çıkan ve bir daha haber alınamayan Mert Meydan'dan acı haber geldi. Günlerdir ailesinin aradığı talihsiz çocuğa Halkalı Gümrük yolunda bir aracın çarptığı ve hayatını kaybettiği belirlendi.

ÇARPAN KİŞİ SARHOŞMUŞ

Polis ekipleri dün akşam saatlerinde aileyi arayarak cenazeyi Adli Tıp Kurumu morgu'nda teşhis ettirdi. Talihsiz çocuğun halası sürücünün alkollü olduğunu iddia ederek , "15:38'de internet kafeden ayrılmış köpeklerle gezerken karşıya geçmek istemiş bu sırada sarhoş olan bir kişi tarafından ezilmiş. Biz haberini ancak dün alabildik. Çarpan sarhoş kişi hapiste yakalanmış. Çok hızlıymış duramamış ve çarpmış. Biz polislerle birlikte aradık sürekli beraberdik ama polislerinde dün haberi olmuş burası da çok ilginç"dedi.

Acılı Baba ise çocuğunun ölüm haberini emniyette aldığını belirterek "Çocuğumun öldüğünü çocuk bürodan öğrendim. Bana orada resmini gösterdiler orada tam anlamıyla tanıyamadım ama Adli Tıp Kurumu'nda teşhis ettim. Şoför alkollüymüş"diye konuştu.

İHA

  • istanbul
  • MERT MEYDAN
  • kayıp
  • trafik kazası

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000