29 MART 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Kendilerini "Sarayburnu Fatihleri" olarak adlandıran bir grup, yoğun kar yağışı altında sıfırın altında 5 derecede buz gibi denize girdi.

İstanbul'da kar yağışı aralıklarla devam ederken sıcaklığın sıfırın altında 5 dereceyi gösterdiği bugün kendilerini "Sarayburnu Fatihleri" olarak adlandıran bir grup, buz gibi soğuğa karşı denize girdi.

Grup üyelerinden bazıları zaman zaman da kara yattı. Grup üyelerinden Yüksel Sönmez, "Biz 365 gün Sarayburnu Fatihleri olarak burada denize giriyoruz. Bizim için yaz kış fark etmiyor, buraya gelmemiz deki amaç yazın başlayıp kışa doğru vücut alışa alışa giriyoruz. Hiçbir zaman da grip olmuyoruz, çünkü deniz bizim için bir şifadır. Yalnız şu var, hipotermiye girmeyecek kadar suda kalıyoruz. O yüzden suda neden kaldığımızı biz çok iyi biliyoruz" dedi.

 ⁠⁠⁠


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 08 Ocak 2017 Pazar 11:44
    bu soğukta iyi halt ediyorsunuz. okadar saglıga önem veriyorsanız o gobek yağ ne. spor salonu abonelığı ayşık nekadardı? yanılmıyorsam beledıyenın spor için parkı vardı . bir adam senin 365 gunu denize giriyorsa o vucut ne oyle allah askına
  • Misafir 08 Ocak 2017 Pazar 11:19
    HİÇ AKIL VAR MI ACABA :)
Kalan karakter : 300