ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da yaptığı konuşmada, eyalet sistemi tartışmalarına verdiği yanıtta, "Eyaletmiş, federasyonmuş, hiçbiri gündemimizde olmadı, olmayacak" dedi.

Erdoğan, " Türkiye'nin üniter yapısının en büyük savunucusu biz olduk. Eyaletmiş, federasyonmuş, hiçbiri gündemimizde olmadı, olmayacak" ifadelerini kullandı.AHMET DAVUTOĞLU: MİLLETİMİZ HER ZAMAN DOĞRU KARAR VERMİŞTİR

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Konya mitingine katılıp kürsüye çıktı.

Davutoğlu, konuşmasında meclisten geçen yeni anayasa değişiklik paketinin 16 Nisan'da referanduma sunulacağını belirterek, ''Milletimiz, her zaman doğru karar vermiştir. Sözde, kararda, sadece milletindir. O karar ne olursa olsun başımızın tacıdır'' dedi.

Davutoğlu, ''17 Nisan sabahı, dirliğimizi, beraberliği tahkim etme günüdür. 17 Nisan'da Türkiye'nin her köşesinde hep beraber birbirimize selam verelim. Her komşu birbirine selam versin. Türkiye'nin geleceği parlak olacak desin. Kimse o sabah kaos çığırtkanlığı yapmasın. Kimse kaos ve kriz beklentisine girmesin. Beklenti içinde olanları da dünyaya dar ederiz'' diye konuştu. Ardından Erdoğan'ın seslendirdiği şiir yayınlandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 17 Nisan 2017 Pazartesi 16:08
    bu ülkenin yarısı bizi istemiyor diye bir şimşek çakmalı öncelikle...
  • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 16:16
    Reis bu başdanışmanlarınızın açıklamalarını anlayamadık niye hala görevdeler ciddi kafa karışıklarına yol açtı
  • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 16:08
    bahçeli doğru söylemiş ama yinede evete devam diyede eklemeliydi
Tüm yorumları göster(7)
Kalan karakter : 2000