SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Genelkurmay'dan astsubay hamlesi

14 Mayıs 2012 Pazartesi, 13:14:41Güncelleme: 13:17:42

Genelkurmay Başkanlığı, 4 Mayıs günü astsubayların özlük hakları ile ilgili basında yer alan haberlerle ilgli açıklama yapmıştı. Bu açıklama bugün Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden kaldırıldı

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Genelkurmay'dan astsubay hamlesi, genelkurmay başkanlığı, astsubay Sonra Oku

Genelkurmay Başkanlığı, muvazzaf ve emekli astsubayların özlük hakları ilgili yaptığı basın açıklamasını internet sitesinden kaldırdı.

Genelkurmay, 4 Mayıs 2012 tarihinde bazı basın ve yayın organlarında, muvazzaf ve emekli astsubayların özlük hakları hakkında iddialar üzerine internet sitesinden basın açıklaması yaptı. Açıklamada, "Birbiri ile kıyaslanamayacak statü, görev ve sorumlulukları nedeniyle personelin sahip olduğu bazı hak ve yetkilerin eşitsizlik veya adaletsizlik olarak nitelendirilmesi asker ve sivil kurum ve kuruluşların doğasına aykırıdır. Bu arada Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyelerinin TSK'nın çok önemli bir gücünü teşkil eden astsubaylarımız hakkında gerçeklere dayanmayan açıklamalar yaparak, kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği ve derneğin kuruluş amaç ve çalışma alanının tamamen dışında, muvazzaf personelimizi tahrik etmeye yönelik girişimlerde bulunduğu esefle izlenmektedir" ifadelerine yer verildi.

Bu açıklama, Genelkurmay'ın internet sitesinden kaldırıldı.

DHA

BU HABERİN 37 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER