Mangal başına geçip habercilere elleriyle kebap pişiren İbrahim Tatlıses, neşeli halleriyle dikkat çekti. Tatlıses, yemekte 2011 yılında geçirdiği silahlı saldırıda yanında olan ve yaralanan yardımcısı Damla Buket Çakıcı ile yeniden birlikte çalışma kararı aldıklarını söyledi: “Damla Hanım eskiden benim asistanım, menajerim ve danışmanımdı. Ona teklifte bulunduk, Allah razı olsun bizi kabul etti. Tekrar çalışmaya başladık. İnşallah onunla çok daha ileriye birlikte gideceğiz.”İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’yla ilgili “Elif Ada benim altın ufağım. Tüm çocuklarımı çok seviyorum ama o çok farklı. En küçük olduğu için onu yeri ayrı” dedi.

"BABAM SEVMİYOR"

2011 yılında geçirdiği kaza sonucu tek kolunu kullanamayan İbrahim Tatlıses, Amerika’ya tedaviye gideceğini söyledi: “Amerika’ya tedavi için gideceğim, ondan sonra da daha iyi olacağım. Tek üzüntüm var, o da sevenlerimin üzülmesi. O yüzden daha güçlü olmak istiyorum” dedi. Tatlıses, kızı Elif Ada’yla yaşadığı bir anıyı da anlattı: “Elif Ada onu sevmediğimi söylüyormuş annesine. O da neden demiş. ‘Çünkü bana sarılmıyor babam’ demiş. Tek kolumla kucakladığım için ona sarılmadığımı sevmediğimi sanıyor küçük kafasında. Annesi bana bunu söyleyince, iki kolumu birleştirip sarıldım ona. Çok mutlu oldum.”AYDEMİR GELSEYDİ KOLTUĞA O OTURACAKTI

2011 yılında uğradığı silahlı saldırıda başından vurulan İbrahim Tatlıses, “Allah istemezse kimseyi yanına almıyor. Aydemir Akbaş her hafta yanımda olurdu. O gün de maç izleyip siniri bozuluyor. Bana gelecekken yemek yemeye gidiyor. Gelse önde o oturacak, ben arkada ya da şoför koltuğunda. Şoförümüz hiç yaralanmadı” dedi. (Hürriyet)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000