Mutlu Kaya'nın annesi Hanım Kaya'nın siteminin ardından sosyal medyada ünlü şarkıcı Sibel Can'a tepki yağdı.

Bir televizyon kanalında düzenlenen ses yarışmasında hem sesi hem de güzelliği ile milyonlarca insanı büyüleyen ancak Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda başından vurularak ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın annesi Hanım Kaya'nın sitemi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Hanım Kaya'nın ünlü şarkıcı Sibel Can'ın veliahdı olarak gösterdiği Mutlu'yı sadece bir kere yoğun bakımdayken ziyaret ettiğini ancak daha sonra bir kez olsun arayıp sormadığını ve yanlarında olmadığını belirten açıklamalarının medyada yer alması üzerine Can'a tepki yağdı. Sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar şöyle:

"Benim samimiyetsiz, sahte bulduğum insanlardan biri olan Sibel Can beni haklı çıkardı. Hiç yanılmıyormuşum. Mutlu Kaya olayında bunu ispatladı."

"Bu kıza ben çok üzülüyorum. Sibel Can nerede? Hastaneye geldi, şovunu yaptı, gitti."

"GATA'ya sevk edilmesi lazım ama Sibel Can ne arıyor ne de soruyor."

"GATA'daki tedavisi için yardım etmeli Sibel Can, Miami'de ultraviyole güneşinde güneşleniyordur kesin, çok yazık." "Meğer hepsi reklam adına şovdan ibaretmiş!"

"Mutlu Kaya Can'a geldi ama şimdi de Sibel Can arazi oldu!"

"Mutlu Kaya'yı hastanede ziyaret edip, şov yapan, iş hastane masraflarını ödemeye gelince ortadan kaybolan Sibel Can da unutulmasın!"

"Sibel Can, Mutlu Kaya için veliahttım diyordu neden şimdi yardımcı olmuyor?"

"Sesi Çok Güzel yarışmasına katılan Mutlu Kaya sevgilisi tarafından vurulup hastanede yaşam savaşına terk edildi." (İHA)

MUTLU'NUN İLK KELİMELERİ

Öte yandan Mutlu Kaya Hürriyet'e konuştu. Bilinci açık olan ve hafızasında sorun olmayan Kaya, Güliz Arslan'a tek kelimelik olsa da açıklamalar yaptı:

Mutlu’nun bilinci açık, hafızasında sorun yok. Anlatılanları dinliyor, sorulara “He” ya da “Cık” diye cevap veriyor. “İbrahim Tatlıses’e de böyle oldu. Sesi güzel olanlara nazar mı değiyor yoksa güzel sese sahip olmak insanı ölümden koruyor mu?” gibi şakalara gülüyor. İyice yanına yaklaşıp onu sevenlerden selam getirdiğimi, herkesin onu çok merak ettiğini, onu çok sevdiklerini iletiyorum. Fısıltıyla karşılık veriyor: “Ben de”. Yeniden kullanmaya başladığı kelimeler bununla sınırlı değil üstelik; “Evet, hayır, tamam, televizyon ve seni seviyorum” da diyebiliyor. Yeri geliyor; “televizyon” ve “şarkı” diyor. Hemen gözleri doluyor, pıt, bir damla yaş, sol yanağından süzülüyor. Şarkı söylerken çekilmiş bir videosunu açıyorlar, “Cık, cık, cık” demeye başlıyor, henüz onları izlemeye yüreği dayanmıyor. Zor günlerin geçeceği, mücadele ederken moralini yüksek tutması gerektiği söyleniyor böyle zamanlarda. Hak verdiğinden olacak dil çıkarıyor. Mutlu yeniden şakalar yapıp şarkılar söyleyeceği günleri iple çekiyor.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(33)
Kalan karakter : 2000