Ünlü işletmeci İzzet Çapa, Maltepe’deki bir fizik tedavimerkezinde tedavi gören İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti. Çapa, Tatlıses’le yaptığı görüşmenin izlenimlerini www.gecce.com’dakiköşesinde yazdı. Çapa’yla bir araya gelen Tatlıses’in ilk sözleri, “Hasta değilim, tedavi görüyorum” oldu.

YASAK DİNLEMİYOR
İzzet Çapa’nın işlettiği restoranlarda yediği çiğköfteyi çok sevdiğini dile getiren Tatlıses, “Senin aşçılar ne çiğköfte yapıyorlardı” demiş. Ete düşkünlüğüyle tanınan Tatlıses’e doktorlar haftada 600 gram et veriyormuş. Çapa, yazısında doktorların yasaklamasına rağmen ünlü türkücünün acı biberden vazgeçemediğine de değiniyor.

GARDIROPTA 50 ŞAPKA
Tatlıses’in gardırobunda tüm kıyafetleri ütülü bir vaziyette dururken dolaptaki 50 şapka da Çapa’nın dikkatinden kaçmamış. Tatlıses, Çapa’nın röportaj talebini ise “Sana verirsembütün kapıları açmak zorundayım. Yok öyle yağma Hasan’ın böreği” diyerek reddetmiş.

ODADA PİYANO VAR
Tatlısesmüzik çalışmalarına tedavi olurken de devamediyormuş.Çapa’nın ziyareti sırasında tenor ve sopranolardan oluşan eğitmen topluluğu da oradaymış. Tatlıses’in odasında bir de piyano varmış.

HT MAGAZİN / Zafer AKBAŞ


"BABAM ÇOK HIRSLI"
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’nun neşesi yerinde! Babası vurulduktan sonra hayata küsen İdo, babasının iyileşmesiyle hayata döndü. Önceki akşam arkadaşlarıyla Arnavutköy’de yemek yiyen İdo, babasının çok hırslı olduğunu belirterek, “Babam yılbaşında sahnelerde olmak istiyor” dedi.

HT MAGAZİN / Bora BAĞCIBAŞI


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(20)
Kalan karakter : 2000