Önce Köse’ye sert tepki veren Avşar daha sonra “Seni mahkemeye vermek çözüm değil. Korkunçsun, ya da çok güçlüsün” diyerek geri adım attı...

Şu sıralar magazin dünyası yapımcı Erol Köse’yi konuşuyor. Twitter’a girer girmez deyim yerindeyse tozu dumana katan Köse, birçok ünlünün resmen kabusu oldu. Vatan'ın haberine göre, inanılmaz iddialarda bulunan ünlü yapımcıya çoğu ünlünün ses çıkarmaması, twitter takipçilerini de şaşkına çeviriyor. Köse’nin yenilip yutulmayacak ağır ithamları karşısında bir çok ünlü ya susmayı ya da twitter’dan ayrılmayı tercih ediyor. Bu durumda herkesin aklına “Ünlüler neden Köse’ye cevap veremiyor, neden korkuyor? Köse onların kamuoyu karşısında rezil olacakları açıklarını mı biliyor?” sorusu geliyor!

BU İDDİALAR ÇOK KONUŞULACAK!
Erol Köse, twitter’da tartıştığı Hülya Avşar’a da suçlamalarda bulundu.

İşte o satırlar:

* Bak Hülyacım sen beni niye mahkemeye veremezsin ve korkarsın biliyormusun? Yazdıklarımın gün, tarih, otel, tekne, şahit, güvenlik kaydı, resim, video, foto şeklinde detaylarının zaten mevcut olduğunu ve bunları da gerekirse! sunacağımı bilirsin.

* Ve yine bilesin ki bunları sunsam mahkemeden fırçayla kovulur, yolda kafana domates yersin...

* Kaya senin asistanın Feraye’ye neden neden gitti, Kaya nelere isyan etti, ikimiz de biliyoruz? Kaya ne sus payı aldı ve neyle geçiniyor? Kaya neden vurulmuştu? Biliyoruz.

* Cem Uzan'a gelip ‘Gülben’in dizisini kaldırın yarı fiyata Hülya Show çekeyim’ dediğinde odadaydım bildiğin gibi.

* Hayatın, Gülben’i bloke ile geçti ama bak boynuz kulağı geçti, o 50 bin, sen bin sattınız. İtiraf ettiğin gibi korkman normal. Zira sen maskeli bir yalancısın ama game over anacım. devamı yrn...


AVŞAR'DAN YANIT GELDİ
Hülya Avşar, özellikle “video, fotoğraf” gibi her anlama gelen ağır iddialar karşısında oldukça yumuşak bir dille yanıt verdi:

* Aslında Erol niye böyle oldu acaba ona kızmıyorum. Gerçekten üzülüyorum. Kimbilir ne problemleri var halbuki o komik. Sevecen çalışkandı, herkes severdi onu. Keşke elimden gelse de yardım edebilsem.

* Eger istediğin bizleri korkutmaksa kendi adıma başardın. Korkuyorum senden. Seni mahkemeye vermek çözüm değil, kızmak çözüm değil, korkunçsun. Ya daaa güçlüsün mü bilemedim.

* En hoşuna giden neyse o işte.. Neyse o işte.. Tamam sen büyüksün çünkü bugün anladım ki sana bayağı inanan var. Şu an itibarıyla tweet’te yokum sevgiler.  

* Twet’ten gidişimi kaçtı diyen Erol Bey, kaçmıyorum. Bu yazdıklarını ispat etmeni bekliyorum. Bir mahkemede benden sana. Benden özür dileyeceksin, bu sözümü unutma.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(42)
Kalan karakter : 2000