MAGAZİN HABERLERİ

07 ARALIK 2016

Sıla'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu'ndan karşı hamle geldi. Davut Güloğlu da Sıla'ya sarf ettiği sözler için dava açtı.

Davut Güloğlu bu gelişmeyi sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

"Benim ifadelerimde son sözüm röportaj da izlendiği üzere Vatanına hizmet etmeyen diyerek başlıyordu. Beni bu sözüm üzerinden şikayet ederek dava açan Sıla'nın bu sözlerimi üzerine alarak kendini hainlerin arasına katması anlamına geliyor. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamıyorum. Lakin röportaj da söylediğim gibi bu camia içinde herkesin nerelerde ve kimler için hizmet edip çalıştığını çok iyi biliyorum. Biz vatan, millet ve İslam sevdamızı her şeyden üste tutmaya devam edeceğiz. Konumumuz ne olursa olsun halk için Allah için devlet için Aşk için haykırmaya devam edeceğiz. Bu yüzden Hakkın yolunda hak için söylemiş olduğum sözlerimden asla geri adım atmayacağım. Bu sebepten sanatçı Sıla'ya karşı herhangi bir şahsi kastım olmaksızın, sarf ettiği sözler için dava açtık. Milyonların bu topraklara düşman olanlara karşı buluştuğu Yenikapı mitingine şov diyenlerin niyetlerini ortaya çıkaracak ve gazetelerde televizyonlarda yaptıkları gibi sözlerinin anlamını değiştirmek ve yahut kıvırmak yerine mahkemede asıl niyetlerini Millet için öğreneceğim. Allah yar ve yardımcınız olsun. "

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 10 Ekim 2016 Pazartesi 00:20
  Davut güloğlu popülerliğini yitirince bu yollara başvurdu sanırım. Sağa sola laf yetiştireceğine sanatını icra et sanatınla insanlar duysun seni
 • Misafir 09 Ekim 2016 Pazar 23:17
  BENİM YORUMUM NİYE YOK
 • Misafir 09 Ekim 2016 Pazar 15:55
  Sılayı seviyoruz
 • Misafir 09 Ekim 2016 Pazar 12:23
  Davut guloglu na sahip cikalim. Vatansever bir sanatcidir.
 • Misafir 09 Ekim 2016 Pazar 12:21
  niye beklemis silacik
 • Misafir 09 Ekim 2016 Pazar 12:08
  inşaAllah kazanırsın
Kalan karakter : 300