Ünlü modacı Dilek Hanif, ‘Haute Couture 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu Kuzey Kıbrıs’ta görücüye çıkardı. Defilede baş manken olarak Çağla Şıkel görev aldı. Hanif’in imzasını taşıyan bir giysinin açık artırmada 90 bin TL’ye alıcı bulduğu defileden elde edilen gelir, Kuzey Kıbrıs Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlandı.

ÖCAL VE UNCUOĞLU SAHNEDEYDİ

Defileye Kuzey Kıbrıs Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Kuzey Kıbrıs Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Başkanı Nevhiz Özer ile Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’tan seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Koreografisini Uğurkan Erez’in yaptığı defileye ünlü perküsyon ustası Burhan Öcal ve DJ Murat Uncuoğlu da performanslarıyla renk kattı. 

Hanzade Özbaş, “Sponsorluklarımızla hem toplumu kültür ve sanat olarak canlandırıyor hem de hayır kurumlarına destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. Dilek Hanif ise hem bir sosyal sorumluluk projesinin içinde yer almanın hem de defilesinin gördüğü yoğun ilginin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

HT MAGAZİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000