Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 14. yeni bölümüyle dün akşam izleyiciyi ekranlara kilitledi. Dizinin yeni bölümünde Hayat, Murat’la ilişkilerini bir süre gizli tutmak ister. Murat da Hayat’a hiç olmadığı kadar mesafeli davranır. İşte Aşk Laftan Anlamaz 14. bölümün tamamı ve bölüm özeti...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 15. BÖLÜM FRAGMANI 

Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizin içerisine eklenecektir. Son bölümün tamamını izlemek için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 14. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 14. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Genç nesil oyuncuların sevilen iki ismi, Hande Erçel ve Burak Deniz’i bir araya getiren “Aşk Laftan Anlamaz”, romantik komedi tutkunlarını Çarşamba akşamları SHOW TV’de buluşturmaya devam ediyor.

Ekran yolculuğunda bu akşam 14’üncü bölümü geride bırakan dizide bu hafta, Hayat ve Murat ilk randevularının heyecanını yaşadı. Didem, Hayat’ın yaşadığı evi öğrenmiştir. İbrahim’i de kullanıp Hayat’ı ifşa etmek ister. Hayat, Murat’la ilişkilerini bir süre gizli tutmak ister. Murat da Hayat’a hiç olmadığı kadar mesafeli davranır. Bu yüzden gerilen ikiliye Kerem ve Doruk yardım eder ve ilk randevularına çıkarlar. Hayat eve döndüğünde Emine’yi son derece sinirli bulacaktır...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 13. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hayat, Murat’la göz göze bile gelmeye çekinmektedir. Çünkü İbrahim’le oynadıkları oyun açığa çıkmıştır. Kızlarla olanları paylaşan Hayat, bu sahte yaşama dayanamadığını ve Murat’a tüm gerçekleri açıklayacağını söyler. Bu arada Murat, artık aralarında bir engel kalmadığı için Hayat’a açılmaya karar verir. Bunu özel bir anda yapmak ister ve hafta sonu Hayat’ın doğum günü olduğunu öğrenir...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hayat, Murat’ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat’ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk’u eve bırakma görevi Aslı’ya kalır. Sarsılmazlar’da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya’yı bulur.

Didem, Hayat’ın Murat’a yerleştiğini düşünmektedir. Murat’ın kulağına da Hayat’ın İbrahim’le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte’nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Hande Erçel (Hayat), Burak Deniz (Murat), Özcan Tekdemir (Aslı), Merve Çağıran (İpek), Oğuzhan Karbi (Doruk), Tuğçe Karabacak (Didem), Demet Gül (Tuval), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyan (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Elif Doğan (Suna), Metehan Kuru (Gökçe), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

  • Aşk Laftan Anlamaz

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000