Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel 63. bölümüyle yeni sezona merhaba dedi. Dünkü bölümün final sahnesinde Çınar Saygıner ile evlenen Ayşegül gecenin sonunda Poyraz ile karşı karşıya kalıyor. Peki Poyraz yaşıyor mu? Merak edilen soruların cevap bulacağı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Poyraz Karayel 64. bölüm fragmanı ve bölüm detayları...

POYRAZ KARAYEL 64. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Her çarşamba akşamı izleyicisinin karşısına çıkan Poyraz Karayel'in 64. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz'ı bir anda karşısında gören Ayşegül, sinir krizi geçiriyor! Ayşegül, Poyraz'dan hesap soruyor!

POYRAZ KARAYEL 63. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

63'üncü bölümüyle yeni sezona merhaba diyen Poyraz Karayel'de olaylar şöyle gelişti: Poyraz Karayel’in ölümünün üzerinden iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın yokluğu en başta Ayşegül olmak üzere herkesi derinden sarsmış, hayatlarını altüst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ise ağabeyinin öldüğüne bir türlü inanmayan, bu takıntısı hem ilişkilerini hem de sağlığını tehdit eden Meltem için endişelidir.

Poyraz’ın yokluğunda dibe vuran Ayşegül, karanlık günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. İkili evliliğe doğru ilerlerken Çınar'ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise, bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler. Ancak, her şeye rağmen Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler... Fakat gecenin sonunda onları büyük bir sürpriz beklemektedir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000