Başrollerinde Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Yusuf Gökhan Atalay, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan'ın paylaştığı Lise Devriyesi 11. bölümüyle bu akşam son kez ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Yiğit ve Fırat, Işıl'ın hayatını kurtarmak için uğraşıyor. İşte Lise Devriyesi 11. son bölüm fragmanı ve özeti...

LİSE DEVRİYESİ 11. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Takipçileriyle 11. ve son randevusuna çıkacak olan Lise Devriyesi'nde olaylar şöyle gelişecek: Necdet ve Kenan arasında eski defterler yeniden açılmış; operasyona kimin devam edeceğine dair rekabet yaşanmaktadır.

Işıl’ın Necdet’in kızı olduğunu öğrenen Çetin, emniyetin kendisi hakkında ne bildiğini bulmak için Işıl’ı kaçırır. Işıl’ın hayatını kurtarmak Yiğit ve Fırat’a kalmıştır artık.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kenan ve Yiğit arasında artık sır kalmamış, birbirlerinin yürüttüğü operasyondan haberdar olmuşlardır. Yiğit her şeyi geride bırakıp, operasyondan ayrılıp, bir süre ortadan kaybolmaya karar verir. Fırat ise Çetin’in yönlendirmesiyle, okula sızmış bir mafya üyesi olduğundan şüphelenmektedir.

Artık sonuçlanması an meselesi olan operasyonun tehlikeye gireceğini fark eden Yiğit yine aşkıyla görevi arasında kalmıştır. İşin ucunun kendilerine dokunacağını anlayan ekibimiz Fırat’ı şüphelerinden arındırabilecek midir?

LİSE DEVRİYESİ OYUNCU KADROSU

Oyuncu Adı Oynadığı Karakter
Ozan Dolunay Yiğit
Bahar Şahin Işıl
İsmail Ege Şaşmaz Fırat
Yusuf Gökhan Atalay Necdet
Asena Tuğal Seda
Doğan Akdoğan Meriç
Mehmet Çevik Kenan
Ebru Akel Asuman
Gamze Süner Ayfer

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 10:27
    GÜZELDİ BENCE
  • Misafir 18 Haziran 2017 Pazar 21:33
    Bildik trt dizilerinden. Emek ve para kaybı
  • Misafir 18 Haziran 2017 Pazar 20:57
    oh çok şükür
Kalan karakter : 2000