ÖNE ÇIKANLAR

Galatasaray'ın futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman, Podolski ile görüşmek üzere Antalya'ya gitti. Tanman, yarın Antalya'da tatilini geçiren Podolski ile birlikte İstanbul'a gelecek.

Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Lukas Podolski yarın  saat 10:45'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelecek. Öğleden Sonra saat 16:00'da Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek imza atacak

Sarı-kırmızı kulüp, 3 yıllık anlaşmaya vardığı Podolski ile resmi imzaları atmak üzere. Antalya'da Podolski ile görüşen Tanman yarın yıldız oyuncu ile İstanbul'a gelecek.Podolski'nin sözlesmesinde 500 bin euro'luk ekstra bir maddenin olduğu ve bu madde görüşüldükten sonra imzaların atılacağı belirtildi.

Galatasaray, daha önce  yaptığı görüşmelerede Podolski ile anlaşma sağlamış ve kulübü Arsenal ile pazarlıklara başlamıştı.

İngiliz ekibiyle de anlaşan sarı-kırmızılılar, yıldız oyuncu transferini resmen açıklama aşamasına gelmişti.KAP'A BİLDİRDİ
Sarı-Kırmızılı kulüp, anlaşmaya vardığı Alman oyuncuyu KAP'a bildirdi. Açıklamada, "Arsenal FC ile Lukas Josef Podolski'nin transferi için resmi görüşmelere başlanmış olup oyuncu yarın sabah İstanbul'a gelip ardından sağlık kontrolünden geçecektir. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" denildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(8)
Kalan karakter : 2000