ÖNE ÇIKANLAR

 

Devre arasından önce takviyelerin tamamlanması isteğini Başkan Muharrem Usta’ya ileten Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal'ın, Fanatik'in haberine göre Nuri Şahin, Narsingh ve Micah Richards’ın bir an önce alınmasını istediği kaydedildi.

Başkan Usta ile görüşmesinde Yanal’ın, “Mehmet Ekici ile bir an önce sözleşme uzatalım. Nuri’yi de kiraladığımızda ikisine de görev vermeyi planlıyorum. Birlikte oynayamazlar diye bir şey yok. Nuri’nin gelişiyle Mehmet’i başka bölgeye çekebilirim” dediği öğrenildi.

Nuri’den sonra aklındaki bir diğer ismin sezon başında istediği PSV’nin Hollandalı yıldızı Luciano Narsingh olduğunu söyleyen Yanal, “Luciano bizim kanatlardaki sorunumuzu çözecek tek isim. Geleceğin Trabzonspor’unu yaratmak adına aklımdaki en ideal yapı taşlarının başında” dediği kaydedildi. Sağ bek için izleme ekibinin bir çok isim üzerinde çalıştığı ancak öne çıkan ismin sezon başında teklif yapılan Aston Villa’dan Micah Richards olduğu öğrenilirken, deneyimli hocanın Aralık ayına kadar bir karar vereceği belirtildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000