ÖNE ÇIKANLAR

Cev Kupası’nı kazanan Fenerbahçe Bayan Voleybol takımının başarısından dolayı duyduğu mutluluğu Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendiren Başkan Aziz Yıldırım, Türk sporu adına, Türk voleybolu adına bir ilke imza atıldığının altını çizdi.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Televizyonu’na şu şekilde konuştu:

"Kızlarımız da şampiyon oldu. Ben rakibimiz olan Rus takımını da gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ederim. Türkiye’de spor içinde değişmesi gereken bazı şeyler var. Ben Metris’teyken kızlarımız Avrupa Şampiyonu oldular. Ama ardından yapılan ayak oyunlarıyla hak ettikleri yerde olamadılar. Onların yerine ise hak etmeyenler gönderildi ama bugün görüyorum ki bizim kızlarımız hak ettikleri yerdeler. Şampiyonlar Ligi’nde de mücadele edecekler. İnşallah Türkiye’ye çok daha fazla kupa ve başarı getirecekler. Kadınlarımızla birlikte Türkiye’de oturmuş bir spor olmaya başladı voleybol. Diğer takımların da Türk voleyboluna katkılarının olacağını düşünüyorum. Kızlarımızı tebrik ederim. Camiamıza, Yönetimimize, Taraftarımıza herkese bu kupa armağan olsun. Bu akşam bu iki kupanın alınmasının ayrı bir özelliği var. Türkiye’de ilk defa bir spor kulübü taraftarıyla ve iki takımıyla Avrupa Kupası’nı kaldırıyor. Haftaya Masa Tenisi takımımızın bir finali var ve orada da şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Fenerbahçe 10 senedir ektiğini biçiyor artık. Fenerbahçe Spor Kulübü, her branşıyla Türkiye’yi Avrupa arenasında en iyi şekilde temsil ediyor ve etmeye devam edecek. Bütün oyuncularımızla gurur duyuyoruz."

Sözlerini CEV Kupası’nı kazanan Sarı Melekleri tebrik ederek noktalayan Başkanımız Aziz Yıldırım, "Sıkıntıyı eğer ki sportif anlamda yaşasaydık bu durumda olmazdık. Ama görüyoruz ki her şey siyasi… Ben bunu Metris’te de söyledim. Dediler ki; ’Aziz Yıldırım memleket elden gidiyor’ diyor, ama Türkiye’nin durumu ortada. Keşke bunları yaşamasaydık ve Türkiye hak ettiği yerlerde olsaydı. Ama bunlar gelip geçer, bu Cumhuriyet’e hepimiz sahip çıkacağız. Cumhuriyet var oldukça, biz de üzerimize düşen görevleri yapacağız. Bir kez daha kızlarımızı tebrik ederim" ifadelerini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000