Öne Çıkanlar
Son Dakika

ERZURUM TESUD'TA GÖREV DEĞİŞİMİ

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 18:08
ERZURUM TESUD'TA GÖREV DEĞİŞİMİ
ERZURUM TESUD'TA GÖREV DEĞİŞİMİERZURUM (İHA) - TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğine atanan emekli Topçu Albay Sabri Topdağı, iki yıldan beri sürdürdüğü Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Temsilcilik görevini emekli Piyade Albay K. Hakan Tuluk'a devretti.
TESUD Erzurum Temsilcisi Sabri Topdağı 1 Nisan 2016'da TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi olarak görevlendirildi. Türkiye Emekli Subaylar Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu'nun aldığı karar ile de Erzurum Temsilciliği görevine K. Hakan Tuluk atandı. TESUD'da düzenlenen devir- teslim töreninde emekli subaylar hazır bulundu.
TESUD'da iki yıldan beri görev yapan Sabri Topdağı görevini eski silah arkadaşı Tuluk'a devrederken, "Bu güne kadar gururla yerine getirmeye çalıştığım temsilcilik görevini, bilgi, beceri ve mesleki deneyimi ile yakından tanıdığım, hatta aynı karargahta ve bir dönem de aynı şubede beraber çalıştığım çok değerli bir silah arkadaşıma teslim etmekten mutluluk duyduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. TESUD Temsilcisi olarak görevlendirilen K. Hakan Tuluk'a başarılar diliyorum" diye konuştu.
Emekli Albay K.Hakan Tuluk ise temsilcilik görevinin kendisine verilmesinden onur duyduğunu belirtti. TESUD'a layık olarak görevi yürütmek için çaba harcayacağına işaret eden Tuluk, bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı emekli Albay Sabri Topdağı'ya, devir teslimde hazır bulunan Temsilci Yardımcısı Emekli Tank Albay Ahmet Avcı'ya, emekli Hava Kıdemli Binbaşı Muktedun Fırat'a ve katılımcılara teşekkür etti.
(ERZ-AT-Y)

09.05.2016 18:08:21 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.