Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Anasayfa Özel İçerikler Esin Övet Çapkınlık konusunda zirvedeyiz çok şükür
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Türkiye en önemli konuda birinci çıktı çok şükür. Adeta bayram hediyesi gibi geldi bu anket sonucu; hepimiz şükredebilir hatta rahat bir nefes alabiliriz.

    Bakın; "World Population Review" isimli bir platformun yaptığı araştırma sonuçlarına göre, bir Türk ortalama 14 partner ile birlikte oluyormuş. Yani yaşamları boyunca ortalama 14 partner ile birliktelik kuran Türkler bu durumda Brezilya, Fransa ve Avustralya gibi ülkeleri geride bırakmış. Ve Türkiye'nin ardından, 13 partner ile Avustralya, Yeni Zelanda ve İzlanda liste de bizi takip ediyor. Güney Afrika, Finlandiya ve Norveç gibi ülkelerin ise ortalama olarak 12 partner ile birlikte yaşadığı öne sürüldü. Ve sıralamanın sonlarında ise 10 partner ile ABD, 9 partner ile Fransa, 8 partner ile Brezilya ve ortalama 3 partner ile Çin ve Hindistan yer almış.

    Bu demek oluyor ki; Birçok konuda yapılan anketlerde geride kalan, hatta ilk yüze giremeyen ve en son yapılan "Mutluluk" anketinde ise 98'inci olan Türkiye, cinsel ilişki, çok eşlilik ile ilgili yapılan ankette, çapkınlık konusunda zirvede.

    Bu bence kesinlikle mutluluk sebebi canım. Oysa ki, "Mutluluk" anketinde ilk sırada çıkmamız gerekiyordu. Bak şimdi kafam karıştı!!!

    ***

    Güler misin ağlar mısın?

    Ah ki ne ah... Ağlanacak halimiz ile dalga geçiyoruz gerçekten. Memlekette tüm öğlen kuşaklarında anlatılıyor, yaşanıyor, izliyoruz çirkinlikleri. E etrafımızdan da duyuyoruz ne yazık ki olan biteni!!! Hele bazıları çapkınlık üstü çapkınlık.

    Adamın karısı var, üstüne sevgilisi var. Bir başka sevgilisi daha var. Sevgilinin sevgilisi var. Onun da sevgilisi var.

    Kafanız karıştı dimi!!! Çözebildiniz mi?

    Çözemezsiniz.. Çözmeniz mümkün değil. Çünkü bazı ahlaksızlıklar çözülemeyecek durumda. Ve durumlar ortaya karışık. Ve gerçekten insanların bazıları zıvanadan çıkmış. Duyduklarım, gördüklerim karşısında onlar adına utanıyor ve sonra da "Ah ah vah vah" derken bulup daha da yalnızlaşıyorum. Hayır "Neden!!!" Gerçekten, kime hıncınız, saygısızlığınız, sevgisizliğiniz. Neden. Ve gerçekten;

    -Sevgilinin sevgilisi olmaz!!!

    -Neyi arıyorsun?

    -Hangi duygunun peşindesin!!!

    -Bu kadar mı kendini değersiz hissediyorsun!!!

    -Neden bir kadın ya da bir erkek sana yetmiyor?

    -Hangi zamanda kendini değersiz hissettin de değerini arıyorsun?

    -Neden hep bir adrenalin peşindesin!!!

    ***

    O kadar haklısın ki Ece

    İzzet Yıldızhan, teknede üstü çıplak, türkü söylediği görüntüleri paylaşmış.

    Ece Seçkin'de, "Bize 'Sahneye külotla çıkmayın çocuğumun psikolojisi bozuluyor' diyen İzzet abimiz yarı çıplak halde hele loy loy loy yapması ve 18'liği saklayıp kapağını masada unutma ihtimali de benim psikolojimi bozuyor" demiş.

    -Doğru söze ne denir. Maalesef İzzet Yıldızhan ve onun gibi erkekler her zaman kendilerini üstün ve haklı görüyor.

    -O koca ve kıllı göbeklerini sergilemekten bir an bile kaçınmıyor.

    -Her yaptıkları saygısızlıkları, her söyledikleri sözü kendilerine hak görüyor.

    -Başkalarını eleştirmekten geri durmuyor.

    -Başkalarını eleştirmeye bayılıyor.

    Pes diyor başka da bir şey demiyorum.