Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Anasayfa Özel İçerikler Esin Övet 9 günlük bayramın ardından
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    -Alaçatı-Bodrum-Antalya gibi yerlere gidenlerin dilinde; "E buralar bomboş nereye gitti bu insanlar" cümleleri döndü dolaştı.

    -İstanbul'da kalanlar; "E hani İstanbul boşalmıştı tıklım tıklım" sözleri bitmedi.

    -Kapadokya'ya gidenler; "Demek herkes buraya gelmiş. İğne atsan yere düşmüyor" dedi.

    -Dubai'de Türkler yine yer yer kendini gösterdi.

    -Londra'da Türkler sokaklarda cirit attı.

    -Ve yine Türkler Yunan Adaları'na çıkartma yaptı.

    -Kıbrıs desen tam cümbüş. Gerek ünlüsü, gerek sosyetesi...

    -Havalar desen bir sıcak, bir rüzgarlı...

    -Denize girenler de oldu, gece sabahlara kadar coşanlar da.

    -Eminönü, Sultanahmet tıklım tıklım dolup taşarken.

    -Boğaz hattı bir dakika boş kalmadı.

    Anlayacağınız 9 günlük bayram bir hayli hareketli, hızlı, coşkulu, güzel ve yer yer sorunsuz geçti. Şükür... Şimdi sıra Nisan ayı aktivitelerine geldi. Keza şehirde yok yok...

    Festivaller, konserler, tiyatrolar derken şehirde kültür-sanat günleri hız kesmeyecek.

    ***

    Anna Vissi yeniden Türkiye'ye geliyor

    Demet Özdemir, Anıl Çelik, Feyzan Cihan ve Atilla Bingöl'ün ortak olduğu Maslak Hol 21 Şubat akşamı Anna Vissi'li bir açılış yapmıştı. Şimdi mekan yeniden Anna Vissi'yi çıkartmaya hazırlanıyor.

    Takip edenler çok iyi bilir Anna Vissi ülkemizden gelen her teklifi, hiç düşünmeden direk "Asla gelmem" diye geri çevirdiğini. Fakat Atilla Bingöl ve Feyzan Cihan 66'lık starı açılış için ikna edip Türkiye'ye getirmesi ciddi dikkat çekmişti. Gerek ülkemizde, gerek Yunan tarafında bir hayli ses getirdi.. Çünkü Anna Vissi hiç düşünmeden ülkemizden giden teklifleri geri çeviriyordu. Fakat bu ekibi çok sevmiş olacak ki, ikinci kez ve bu kez hiç düşünmeden yeniden "Evet" demiş Anna Vissi ve star 17 Nisan akşamı yeniden ülkemizde olup şarkılarını söyleyecek. Bence artık inadını devam ettirmez. Hazır bazı Yunan adaları da kapıda vize sistemi ile Türk turistleri ağırlıyor. E yurdum insanı her hafta sonu, Yunanistan'a mekik dokuyor. Anna Vissi de inadını devam ettirmez gibi geliyor artık bana. Sanki daha sık Türkiye'ye gelecek gibi. Belli mi olur yazın Bodrum, Alaçatı da karşımıza yeniden çıkar. Bakalım neler olacak. Bu arada eğer daha önce Anna Vissi'yi izlemediyseniz tavsiye ederim, keza ciddi ciddi eğlendiriyor yıllara meydan okuyan star. Kendisi de sahnede keyif alıyor ve seyircisine de bu coşkuyu yaşatıyor. Ajandanız müsaitse aklınızda olsun.

    ***

    Serenay dekoltesi

    GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü'nün sahibi Serenay Sarıkaya Amerika New York'ta katıldığı ödül töreninde resmen fırtına gibi esti. Tasarımcı Hakan Yıldırım'ın derin göğüs dekolteli kıyafeti ile tüm bakışları üzerine toplayan Serenay Sarıkaya, "Hep cesur, hep farklı" dedirtiyor ne yalan söyleyeyim.

    Kadın ne giyse olay.

    Ne söylese olay.

    Ne yapsa olay...

    Ve kendisinin de dediği üzere "Yine Serenay yine Serenay" dedirtti.

    Hak ediyor mu? Bence ediyor. Her rolün ve her krizin üstesinden gelmeyi başarıyor. Daha ne olsun. Bir star her türlü rolü de, sorunu da çözmesini bilmeli. Magazin dünyasına da küsmüyor, bıkmıyor, daralmıyor. İşini yapıyor, rüzgar gibi esiyor. Daha ne olsun. Helal Serenay.. Devam..