Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin İşte Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızları Lalin! Lalin ne demek? - Magazin haberleri
    1

    Oyuncu Sinem Kobal, 2016'da meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. Çiftin kızları Lalin de geçtiğimiz yıl ekim ayında dünyaya gelmişti.

    2

    Daha önce kızının kendisine benzediğini söyleyen Kobal, sürpriz yaparak Lalin'in yüzünü gösterdi. Bebeğini sırtında taşırken çekilen selfie'sini Instagram hesabından yayınlayan ünlü oyuncunun fotoğrafı 300 binden fazla beğeni aldı.

    3

    Anneanne Nuray Kobal, kızı Sinem Kobal'ın çocukluk fotoğrafı ile torunu Lalin'in fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Lalin'in annesine olan benzerliği dikkat çekti.

    4

    "MUHTEŞEM BİR ANNE OLDU"

    İmirzalıoğlu, kızıyla ilgili, "Genel olarak annesine benziyor ama içeriden bir Kenan bakıyor" ifadelerini kullanmıştı.

    Eşinin çok iyi bir anne olduğunu da sözlerine ekleyen Kenan İmirzalıoğlu, "Çok şükür sağlığı ve keyfi yerinde. Sinem, nazar değmesin muhteşem bir anne oldu. Böyle de devam eder diye düşünüyorum" demişti.

    5

    "KISKANMIYOR DEĞİLİM"

    Daha önce de samimi bir itirafta bulunan oyuncu, "Çocuk doğduktan sonra ömür boyu canı yansa, korksa 'anne, anne' diyor. Bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası. Olursa o da 'anne' diyecek, 'baba' diyeceğini sanmıyorum" şeklinde konuşmuştu.

    6

    LALİN NE DEMEK?

    İmirzalıoğlu ve Kobal'ın kızlarına Lalin ismini vermesinin ardından, Lalin'in anlamı merak konusu olmuştu. Lalin'in 5 farklı anlamı var:

    1. (Eski dilde) parlak kırmızı.
    2. Kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan. Yakut kırmızısı.
    3. Al dudaklı, kırmızı ve güzel dudaklı.
    4. Lal'den yapılmış.
    5. Çiçek.