Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Emre Aşık Yağmur Aşık davasında flaş karar!- HABERLER
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık birlikte olan Erdi Sungur, geçen Mart ayında Düzce'de yol uygulaması yapan jandarma aracına çarparak kaçtı.

    DHA'nın haberine göre jandarma ekibi, olay yerinden kaçan Erdi Sungur ve Yağmur Aşık'ı yakaladı. Tutuksuz yargılanan Erdi Sungur, Yağmur Aşık ile birlikte Emre Aşık’ı öldürme planı yaptıklarını iddia etti.

     Emre Aşık’tan şoke eden açıklamalar!
    Emre Aşık’tan şoke eden açıklamalar! Haberi Görüntüle

    Bakırköy Aile Mahkemesi, Yağmur Aşık’ın başvurusu üzerine tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmaması tedbir kararını onaylayarak, 4 ay uzaklaştırma kararı verdi.

    REKLAM

    Erdi Sungur hakkında verilen karar ise Düzce Şehit Osman Çatana Polis Merkezi Amirliği tarafından kendisine tebliği edildi. Sungur kararı alarak polis merkezinden ayrıldı.

    Kararla ilgili açıklama yapan Erdi Sungur, “Yağmur hanım hakkımda koruma kararı aldırmış. Bana evrak tebliğ edildi. Kendileri tehdit ediyor ama nedense koruma kararı aldırıyor. Kendini reklam etmek istiyor. Biraz televizyonlardan uzak kaldı. 4 ay uzaklaştırma kararı vermişler.

    Ben mahkeme gününü bekliyorum. Mahkeme günü yaklaştığı için böyle bir yola başvurdu. Benim onlarla bir işim yok. Şu anda zaten Düzce’deyim. Elbette İstanbul’a gidip geliyorum. İstanbul’da da olsam kendileriyle işim yok. Devletimizin verdiği karara mecburen uyacağız" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ