ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde, 6 gün önce üzerinde uyudukları dubanın halatının kopup açık denize sürüklenmesiyle kaybolan Çınar Gürses ve arkadaşı Serdar Yalçın'dan hala haber alınamadı.

Çeşme Alaçatı'daki bir beach club'ta barmenlik yapan 35 yaşındaki Çınar Gürses ile kendisini ziyaret için İstanbul'dan gelen arkadaşı 32 yaşındaki Serdar Yalçın, 7 Temmuz Perşembe günü öğle saatlerinde denize girdi. Plajda kıyıya bağlı dubanın üzerine çıkan iki arkadaş, burada uyuyakaldı.HAVADAN VE DENİZDEN ARAMA YAPILDI AMA...

İddiaya göre kıyıdaki duba, halatlardan kurtulup, açık denize sürüklendi. Bir süre sonra uyanan iki arkadaştan Çınar Gürses, kıyıdaki arkadaşlarını cep telefonuyla arayıp yardım istedi. Sahil Güvenlik Komutanlığı'na haber verilmesiyle arama kurtarma çalışması başlatıldı. Ancak havadan ve denizden yapılan aramalara karşın iki arkadaşa altı gün geçmesine rağmen ulaşılamadı.

Öte yandan, Alaçatı'nın güneydoğusunda kalan Sisam Adası'nda kıyıya vuran erkek cesedinin ise aranan kişilerle bir ilgisinin olmadığı öğrenildi.

DHA

  • serdar yalçın
  • Çınar Gürses
  • izmir
  • Çeşme

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000