09 OCAK 2017
İnternet Explorer tarayıcısının 8.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz.
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı'nda, terör örgütü DEAŞ'a ait 269 hedef karadan ve havadan ateş altına alınarak imha edildi, 48 terörist etkisiz hale getirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından 139 gündür sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı'nda, El Bab'ın ele geçirilmesine yönelik operasyonlara devam edildi. Genelkurmay Başkanlığı tarafından harekatın son durumuna ilişkin yapılan bilgilendirmede şöyle denildi:

"Hedef tespit vasıtaları ile tespit edilen 246 DEAŞ terör örgütü hedefine ateş destek vasıtaları atış yapılarak DEAŞ mensuplarınca kullanılan barınma yerleri, savunma mevzileri, komuta kontrol tesisleri, silah ve araçları baskı altına alınmıştır. Hava Kuvvetlerimize ait uçaklar tarafından, Bzagah, Suflaniyah, Zammar ve Amiyah'ta bulunan 23 DEAŞ hedefine icra edilen hava harekâtı ile 10 savunma mevzii, 3 karargah binası ve 10 barınma yeri imha edilmiştir. Gün içinde, karadan ve havadan icra edilen harekat kapsamında toplam 48 DEAŞ mensubu etkisiz hale getirilmiştir. DEAŞ terör örgütünden temizlenen bölgelerde muhaliflere destek sağlayan patlayıcı madde tespit ve imha timlerimiz tarafından 3 el yapımı patlayıcı imha edilmiş, harekâtın başından bu güne kadar çoğu tuzaklanmış 2 bin 820 patlayıcı ve 43 mayın kontrollü olarak etkisiz hale getirilmiştir."


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 4 saat önce
  ASLAN HELAL SİZE KOÇUM BENİM
 • Misafir 5 saat önce
  ellerinize sağlık gözünüz keskin, merminiz hızlı olsun hedefi vursun,çakın çakın mermileri alınlarının çatına.
 • Misafir 5 saat önce
  aslanlar
 • Misafir 5 saat önce
  helal olsun devamını da bekliyoruz gün intikam günüdür
 • Misafir 5 saat önce
  merminize kuvvet aslanlar
Kalan karakter : 300