ŞİPŞAK

19 NİSAN 2017

İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük'te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu. Sitenin güvenlik görevlisi tarafından fark edilen Erkal, durumun sağlık ve polis ekiplerine bildirilmesinin ardından Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından Erkal, yoğun bakıma alındı.

Haberi alan Erkal'ın yakınları hastaneye akın etti. İbrahim Erkal'ın durumunun ciddiyetini koruduğu, tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Baygın halde bulunan İbrahim Erkal'ın sağ arka kulağının altında bir de yırtık olduğu tespit edildi.BAŞKA BİR HASTANEYE NAKLEDİLDİ

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş'taki özel bir hastaneye kaldırıldı. Sedye ile ambulanstan indirilen Erkal yoğun bakıma alındı. Erkal'ın yakınları da hastaneye geldi.SAĞLIK BAKANI AKDAĞ: SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, beyin kanaması geçiren ve ameliyat edilen ünlü şarkıcı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında bir açıklama yapmıştı. Akdağ, "Bu sabah(dün) İbrahim Erkal kardeşimle ilgili malumat aldık. Dün de görüşmüştüm başhekimle. Maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Herhangi bir olumlu yöne doğru hastalığında gitme eğilimi yok. Arkadaşlarımız gayret ediyorlar" diye konuştu.

EŞİ DE FENALAŞTI

Öte yandan 10 gün önce üçüncü çocuğuna baba olan İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Akgün de bir an olsun yoğun bakımın kapısından ayrılmıyor. Sabah'ın haberine göre dün fenalaşarak baygınlık geçiren Filiz Akgün başka bir odada tedavi altına alındı. Akgün, verilen serumun ardından toparlanınca yeni doğan bebeğinin yanına gitti.

Ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastaneden  yeni açıklama geldi:

Erkal'ın tedavisinin sürdüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Beyin kanaması ön tanısı ile  salı gününden bu yana  tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan İbrahim Erkal'ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin devam ettiği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir" denildi. 

"YAZIKTIR, GÜNAHTIR"

DHA'da yer alan detaya göre de; Sosyal medyada bazı sahte hesaplardan Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Erkal'ın eşi Filiz Erkal'ın (Akgün) amcası olan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de bu tip haberlere isyan etti, "72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbı olarak yapıldı. Herhangi bir değişiklik yok. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var" diye konuştu.

 
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Seda Sayan ve Faik Öztürk hastaneye gelenler arasındaydı. Ziyaret öncesinde kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Akgün "İlk 24 saati daha henüz doldurmadık bu çok önemli. Arkasından 72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbı olarak yapıldı. Herhangi bir değişiklik yok. Çeşitli haberler çıkıyor, yanlış şeyler arkadaşlar. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var" dedi.

Seda Sayan ise "Dua edeceğiz" diye konuştu.

Sabah'taki bilgiye göre ise; Hayati tehlikesi bulunan Erkal'ın araçtan indikten sonra yüksek tansiyona bağlı kendinden geçtiği, başını duvara çarptığı, beyin kanaması geçirdiği değerlendiriliyor. Olay gecesi 23.30'a kadar Erkal'la birlikte olan Erzurumlular Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Suha Dengizek, "Beraberdik ayrıldıktan sonra İbrahim Bey evine gitti. Eve varınca aracını valeye veriyor. Daha sonra yere düşüyor. Yaklaşık bir saat sonra site içerisinde bir bayan yerde baygın görüyor" dedi. Dengizek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendilerini aradığını ve sanatçı hakkında bilgi aldığını söyledi.

EMİNE ÜN'DEN MESAJ

Emine Ün, 1990'lı yılların popüler şarkılarından "Canısı" ile ünlenen İbrahim Erkal için, "Dualarımız seninle, uyan canısı" diye seslendi.

1997 yılındaki "Canısı" adlı filmde başrol oynayan Emine Ün, Instagram'da yayımladığı mesajda "Çok üzgünüm...O hem sevilen bir sanatçı, hem eş, hem baba, hem arkadaş, hemde çok iyi bir insandır. Sevgili arkadaşım İbrahim inşallah bu zor dakikaları atlatacak, az önce eşimle hastaneye gittik, eşinden ve yakınlarından beyin kanaması sonucu ameliyatta olduğunu öğrendik, ne kadar perişan olduklarını anlatmak mümkün değil. Allahım önce eşine ve çocuklarına, yeni doğmuş bebeğine sonra tüm sevenlerine bağışlasın. Acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda güzel haberlerini almayı ümit ediyorum. Dualarımız seninle" diye yazdı.

%1 ŞANSIMIZ VAR

Renkli Sayfalar programına bağlanan şarkıcı Yağız da yakın arkadaşı İbrahim Erkal'ın son durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Sanatçı meslektaşının durumuyla ilgili şunları söyledi: "Beyindeki damarların çok büyük kısmı hasar görmüş. Doktorlar '%1 şansımız var' diyor. Eşi, ailesi, çocukları her şeye hazırlıklı bir şekilde bekliyoruz. Ameliyata girmeden bütün ailesinden imza almışlar. Doktorlar 'ameliyata almasak da olur' demiş, aile yine de tüm şanslarını denemek istedi."

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN!

Ünlü şarkıcının Facebook hesabından yapılan açıklamada, "Sevgili dostlarımız, sanatçımız İbrahim Erkal, geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle özel bir hastanede tedavi altındadır. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen!" denildi.

'1,5 SAAT BAYGIN KALMIŞ'

Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan İbrahim Erkal'ın iş ortağı Feyzullah Çelebi, ünlü sanatçının sağlık durumunu anlattı:

"Saat 01.00'de siteye giriş yapmış. Güvenlik görevlisi beni aradı. Ben 02.30'da oradaydım. 1-1,5 saat otoparkta kalmış. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini söylüyorlar. Rabbimden şifa diliyoruz. Dostlarından dua bekliyoruz. Allah'tan ümit kesilmez diyoruz. Zaman zaman yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşıyordu. Eşi, çocukları ve ailesi de hastanede. "'DURUMU KRİTİK'

İbrahim Erkal'ın kuzeni Hilmi Şahin sanatçının sağlık durumunu anlattı:

"Yüksek tansiyona bağlı bir rahatsızlık geçirdi. Başka hiçbir şey yok. Doktorlar durumu kritik diyorlar. Yapacak hiçbir şeyimiz yok. Gece 02.00'dan beri hastanedeyiz. Durumu kötü. Ümidimizi kaybetmiyoruz. Dualarını bekliyoruz. Bu akşam Caddebostan'da konseri vardı. Çok acılıyız. Çok zor bir şey yaşadığımız. Herkes hastanede. Daha önce hiç bayılma gibi bir durumu olmadı. Son çocuğu onun hayatına renk katmıştı. Pazar günü beraberdik. Akşam arkadaşlarıyla yemekteydi. "


O ANLARI ANLATTI

DHA'nın haberine göre; Polis, beyin kanaması geçiren ve ameliyata alınan İbrahim Erkal'ı olay gecesi evinin önüne bırakan valenin bilgi sahibi olarak ifadesini aldı.

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade veren valenin İbrahim Erkal'ı yemek için geldiği çalıştığı restorandan evine kadar getirdiğini belirterek, “İbrahim abiyi evine kadar getirdim. Otoparka arabasını park ettikten sonra bana gidebileceğimi söyledi. Onu evinin kapısına kadar götürmeyi teklif ettim, ancak kabul etmedi. Bana gidebileceğimi söyledi. Ben de oradan ayrılıp, çalıştığım iş yerine döndüm" dediği öğrenildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 9 dakika önce
  Bende uyanıp iyileşebileceğini biliyorum tabiy ki dualarımız hep seninle abicim 1 yaşımdan beri severim iyi abimiz olduğun için benimde Acıların Çocuğu Musa
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 14:57
  sen iyi bir adamsın...herkes gibi dua etmekten başka bişey yok yapılacak Allah evlatlarına eşine bagışlasın inşallah...
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 14:55
  Allah yardımcın olsun...
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 14:49
  çok geçmiş olsun rabbım şafi isminde şifa versin evlatların bağişlasın
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 13:20
  Canisi!Allah yardimcin olsun!Acil sifalar!
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 11:54
  YA RABBİ,ŞU ANDA HASTA İBRAHİM ERKAL BEYFENDİYE VE TÜM YATAĞINDA YATAN HASTALARA ACİL ŞİFALAR, ONLARIN YAKINLARINADA SABIRLAR VER. YARABBİ ŞAFİ OLAN İSMİNİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE HASTA KARDEŞLERİMİZİ SEN KORU VE GÖZET. SENİN HER ŞEYE GÜCÜN YATER..AMİN
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 11:51
  Mevla "Şafi" ismi hürmetine sifa ihsan etsin."Nafi" ismi keremiyle hastalıklardan beri kılsın inşallah O'nun herşeye gücü yeter
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 11:16
  Yüce Rabbim şifa versin, Ailesine, çocuklarına bağışlasın. Bu mübarek günde dua edelim...
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 11:16
  allahım acil şifalar versin çocuklarına sevdiklerine bağışlasın....
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 10:25
  Allah şifalar versin çocuklarına bağışlasın
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 07:55
  Rabbim acil şifa versin Allah çoluğuna çocuna bağışlasın inşaallah
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 01:34
  allah acil şifa versin
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 00:59
  Allah yar ve yardimcisi olsun
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 00:58
  Allah acil sifalar versin
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 00:53
  amin rabbim şu üçayların başında acil şifa versin?
 • Misafir 14 Nisan 2017 Cuma 00:35
  Allah cocuklarina bagislasin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 20:40
  Allah yardimcisi olsun
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 19:36
  Allahı acıl şifakar versin duacıyım :(
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 18:16
  inşallah iyileşeceksin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 17:46
  Büyük Geçmiş Olsun. Allah Şifa Versin. Ailesine Bağışlasın.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 17:45
  ALLAH C.C ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 16:53
  Insallah mucize olur
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 16:53
  Bırakma bizi canısi
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 15:54
  Allah yardımcısı olsun. Yakınlarına allah onun acısını göstermesin.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 15:50
  Allahım sen o küçük yavruyu babasız bırakma
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 15:48
  Yüce Allah o minicik yavrusunun hatırına versin, Rabbim kimseyi babasız büyütmesin, bunun acısını çok çektim, allah kimseye çektirmesin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 15:22
  GEBER
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 17:46
  Ayıptır böyle bir ifade.Rabbim şifa versin.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:49
  allah yardımcısı olsun güzel insan
 • haberturk_takipcisi 13 Nisan 2017 Perşembe 13:40
  Kalbi duygularımızla dualarımızdasın ibrahim Abi. #UyanArtıkAbi :(
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:39
  Mevla şifa ihsan eyleye.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:33
  temiz sanatci. idi allah sifa versin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:22
  Allah rahmet eylesin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:16
  ALLAH ŞİFA VERSİN
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:07
  Allah rahmet etsin.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:05
  tabi her şey allahdan güvenlik niye suclu olsun
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 13:01
  TÜM DUALARIMIZ SENİNLE.. TÜM İÇTENLİKLE. NE OLUR KALK ORDAN, GİTMEK İÇİN DAHA ÇOK ERKEN.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:41
  ayılacak Allah'ın izniyle İbrahim ... Bolca dua edelim...
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:32
  Rabbim şifalar versin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:14
  allah şifa versin yavrusuna bagislasin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:11
  acil şifalar diliyorum dualarımız seninle inş iyileşirsin kardeşim
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:09
  ALLAHIM ÇOCUKLARINA BAĞIŞLASIN
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 12:01
  Adiler eski haberi son dakika diye veriyorlar. İyice sapıttılar....
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:56
  yüksek tansıyon keşke yanında ılac bulundursaydın dıl altı
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:35
  allah şifa versin inşallah. çocuğuna eşine bağışlasın.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:34
  allah şifa versin inşallah. çocuğuna eşine bağışlasın.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:32
  allah şafi ismiyle muame etsin allah yar ve yardımcısı olsun allah sevenlerne bağışlasın
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:28
  allah şifa versin yavrusuna bagislasin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:05
  ALLAH ŞİFAINI VERSİN
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 10:57
  4/4 lük sanatcıydı
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 10:18
  YÜCE RABBİM ŞİFA VERİR İNŞALLAH AİLENE BAĞIŞLASIN SENİ
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 10:14
  Dualarımız seninle güzel insan..
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 10:08
  adam gibi adam yıllardır beyefendi gibi hiçbir seye karışmadan yaşadın Allahım sana sifa versin nede olsa senin sarkılarınla büyüdük
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:57
  rabbim sevdiklerine bağışlasın inşallah
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:56
  hayata tutunur inşallah
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:56
  allahım hayat nekadarda acı ya
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:51
  RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:48
  acil şıfalar diliyorum
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:34
  cenabı allah acil şifalar versin hemşerime
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:17
  allah çocuklarına bağışlasın seni
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:11
  ALLAH YARDIMCISI OLSUN...
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:10
  ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:10
  ALHIMDAN ACİL ŞİFALAR DİLŞERİM..
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:10
  RABBİM ŞİFA VERSİN. AİLESİNE ÇOCUKLARINA SEVENLERİNE BAĞIŞLASIN
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:08
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:06
  rabbim biran once sifa verir insallah
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 08:59
  RABBİM ŞİFA VERSİN
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 08:50
  Allahım acil şifallar versin seni çocuklarına bağışlasın inşallah...
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 08:37
  Allah Şifa Versin inşallah. Yeni doğan çocuğuna bağışlasın canını.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 07:32
  Allah şifa versin.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 07:29
  Kıymetini kimse anlamadı usta allah yardimcin olsun
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 06:08
  allah acil sifa versin inshallah
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 04:53
  Allah'ımız Acil Şifalar versin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 04:53
  Bende beyin kanaması geçirdim. Hem 2 defa ...felçli bir şekilde kör topal hayatımı devam ettiriyorum. Felçliler kulübüne hoş geldin ibraaam. Alışırsın bir müddet sonra. Öteki ibraam da alıştı...hani vardı ya bir tatlıses.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 09:23
  çok kırıcı konuşmuyor musunuz??biraz uslup,biraz düşünce lütfen
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 11:55
  sizede geçmiş olsun ama bu kadar öfkeli olmayın hayat zor sınavlarla dolu Allah hepimize sabır versin..
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 03:18
  ibrahim erkall senin sarkilarinla gencligimiz gecti..Rabbim yar ve yardimcin olsun..dilerim ALLAH dan iyi olursun.rabbim seni ailen ve evlatlarina bagislasin.
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 01:13
  allah yardımcısı olsun dualarımız seninle
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 01:05
  Allah sifa versin insallah. Iyi bir müzisyen...
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:58
  Allahim acil sifalar versin.cocuklarina bagislasin guzel ve yurekli mert insan..dualarimiz seninle..
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:46
  Rabbim sevenlerine çocuklarına bağışşlasın
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:44
  Rabbım acıl sıfalar versın
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:14
  amin
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:12
  cok üzgünüm iyi olsun insallahh
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 23:05
  Allah c.c acil sifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 22:52
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 22:46
  zor ya Allah yardimcisi olsun. keske Ölüm hic olmasa
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 22:04
  Şarkılarıyla büyüdük ALLAH safi ismiyle şifa versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 21:35
  Neyine güveneyim de get yalan Dünya, seni nasıl seveyim ömrümü çalan Dünya.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 21:32
  Rabbim eşine ve yavrularına bağışlasın. Dualarımız senin için...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 21:05
  Allah acil sifalar versin.rabbim çocuklarına bağışlasın amin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 21:04
  Acil şifalar Allahım yardım etsin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 20:32
  Allah bize bağışlasın ,hepimize ve yakınlarına sabır versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 18:40
  allah acil işfalar versin dadaş
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 18:23
  çok üzüldüm memleketlim dadas çeliktir allahın izniyle atlatır
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 18:13
  allah sevdiklerine ve cocuklarına bagışlasın inşallah
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 18:13
  Allah'dan acil şifalar dilerim.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 18:11
  Rabbim şifasını versin, yar ve yardımcısı olsun.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:48
  Allah şafiii adıyla acil şifalar versin inşallah ailesine bağışlasın amiiin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:41
  RABBIM ACIL SIFALAR VERSIN DUALARIMIZ SENINLE
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:26
  allah ailesine bağışlasın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:17
  Allah şifa versin Canısı Allah ümit kesilmez
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:09
  Allah çoçuklarına bağışlasın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:09
  Eabbim yardımcısı olsun temiz yürekli insan. dualarımız seninle
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:08
  Allah şifa versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:08
  yaradan çocuklarına bağışlasın inş Allah
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:57
  ALLAH ŞAFİ İSMİYLE ŞİFA NASİP ETSİN İNŞALLAH ÇOK GÜZEL Bİ İNSANDI
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:56
  allah acil sifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:56
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:52
  Acil şifalar diliyorum
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:50
  Gercekten büyük sanatcıydı allah sifa versin çocukluğum onun sarkılarıyla geçti..:((((
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:47
  Sevgili hipertansiyon hastaları lütfen ilaçlarınızı düzenli kullanın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:46
  acil şifalar diliyorum mert ve delikanlı güzel insana
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:38
  Allah acil şifalar versin çocuklarına bağışlasın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:34
  Allah çocuklarına bağışlasın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:27
  Dualarım seninle güzel yürekli abim ekmeğini yemek nasip oldu Mevlam ailene bizlere bağışlasın seni
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:22
  Böyle acil bir hastanın Kartal Eğitim Araştırma'dan Beşiktaştaki özel bi hastanye naklinin tıbbi açıklaması nedir? Allah şifa versin...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:19
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:16
  ALLAH ŞİFA VERSİN
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:15
  Rabbim şifasını versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:15
  Rabbim şifa ver sabır ver güç ver sen kimseyi sevdikleriyle sınama
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:03
  RABBİMDNimden şifa diliyorum
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 16:03
  Sen de gitme ne olur
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:57
  acil sifalar.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:49
  hemşehrim ibrahim erkala dua ediyoruz alllahım şifa versin çocuklarına bağışlasın ...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:34
  Dualarımız seninle..
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:33
  Allah acil şifalar versin Allah seni ailene bağışlasın dualarim seninle iyi insan
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:28
  Guzel kardesim ALLAH sifa versin!! Aile'ne sabirlar dilerim!!
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:25
  ALLAH şifalar versin sevdiklerine bağışlasın..Bi şarkın var hep dinlerdim , Neyine gün edeyim de get yalan dünya!..Aahh ah ömür
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:24
  Allah şifa versin inşallah
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:13
  Dadaşım Allah sana Şafi isminin hürmetine şifa versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:13
  Adam gibi adam,Insan evladini kim sevmez ki?
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:08
  Allah acil sifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:59
  Allah acil şifalar versin.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:53
  ALLAH SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN ÇOCUKLARINA ALİSEİNE TÜM SEVENLERİNE ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLEGİ İLE... KRAL DADAŞ MUSTAFA OZMAN
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:46
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:36
  allah sıfa versın
 • haberturk_takipcisi 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:34
  Uyan artık İbrahim Abi, uyanda şaşırt bizleri ve sevenlerini :( Dua üstüne dua ediyoruz sana. Allah'ım korusun inşallah...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:30
  allah dileğim acil şifalar ferir insaallah..
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:26
  acil şifalar
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:21
  geçmiş olsun değerli bir insan
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 14:01
  Acil şifalar diliyorum.sevdamıza şarkılarıyla umut veren değerli Ustat'a
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 13:59
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 13:55
  Canısını seninle sevdik
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 13:29
  Allah şifa versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 13:08
  1990 ların tarkan gibi ünlülerindendi bilmeyen yoktu gećmiß olsun güzel insan....
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:42
  İyi bir insan, vatanını, milletini seven bir sanatçı. Allah sevenlerine bağışlasın.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:32
  acil şifalar dilerim.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:28
  Aallah acil şifalar versin...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:11
  Rabbimden şifa diliyorum
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:10
  Allah acil sifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:09
  Acil sifalar
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 12:03
  ölüm bir gerçek er geç bizi bulacak
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:35
  Sevgili İbrahim Erkal, çok değerli bir insansın Allah seni sevdiklerine bağışlasın..
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:26
  Rabbim sevdiklerine bagislasin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:25
  allahım acil şifalar versin. gençliğimin en güzel şarkılarından birçoğunu ondan dinledik. ne güzel günlerdi.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:16
  çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin
 • haberturk_takipcisi 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:16
  Dualarımız Seninle İbrahim Abi. Rabbim acil şifalar versin, geçmiş olsun :(
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 11:07
  Allah,ım şifa versin sevenlerine bağışlasın.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:57
  Cenabı Allah acil versin sevdiklerine bağışlasın
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:53
  Allah yardımcısı olsun.Acil şifalar dilerim.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:48
  ALLAH yardımcısı olsun
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:32
  ibo,yapma arkadaş.. inşallah kurtulur
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:32
  güzel insana acil şifalar dileriz.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:08
  Allah yardımcısı olsun
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:08
  Allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 10:08
  allah yardim etsin şifa versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:58
  çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin amin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:58
  çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin amin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:56
  Allah acil şifalar versin,çocuklarına bağışlasın inşaallah..
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:53
  ÜZÜLDÜM GENÇLİĞİMİN ŞARKICISI ADAM GİBİ ADAM
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:41
  bizim neslin ünlüleri teker teker yolcu. sıra gitgide bize doğru geliyor anlaşılan!
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:33
  Allah yardimcisi olsun
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:31
  Allah rahmet eylesin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:26
  Allahım inş kurtulur
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:11
  Allahım sen onu sevenleri için kurtar nolur
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 09:04
  ALLAH YARDIMCIN OLSUN
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:53
  ey güzel insan Allah Celle Celaluhu şifalar nasib etsin.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:32
  bir dönem şarkılarınla yaktın yüreğimizi sonra yok oldun.. acil şifalar olsun...
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:48
  çok çok geçmiş olsun sayın erkal ailesi iyi bir ses iyi bir sanatçı aramızda görmek istiyoruz
 • Misafir 13 Nisan 2017 Perşembe 00:58
  canısı canısı ömrümün yarısı
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:29
  geçmiş olsun allah acil şifalar versin
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:16
  allah sifa versin gecmis olsun
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:12
  şöhreti sevememişti zaten...o bu dünyanın insanı değildi...allah şifa versin....
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 08:06
  alloh acil şifa versun
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 07:56
  Rabbım şifalar versın insallah
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 07:52
  Allah hayırlı ve acil şifalar versin, amin....!!
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 07:47
  Allahcc şifalar versin geçmiş olsun İnşallah hemşerimize.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 06:45
  Allah acil şifalar versin.
 • Misafir 12 Nisan 2017 Çarşamba 06:42
  Allah acil şifalar versin değerli hemşehrim :(
Kalan karakter : 300
YAZARLAR
 • ESİN ÖVET
  ESİN ÖVET FIKRA GİBİ AMA GERÇEK
 • İPEK DURKAL
  İPEK DURKAL REFERANDUMDAN KALANLAR
 • KADİR KAYMAKÇI
  KADİR KAYMAKÇI GELECEK DAHA GÜZEL OLACAK MI?
 • OBEN BUDAK
  OBEN BUDAK GİTME KENDİMİ KESERİM...
 • DAMLA ÇELİKTABAN
  DAMLA ÇELİKTABAN UNSUZ, ŞEKERSİZ, TATLI BİR ARKADAŞLIK
 • ECE SARUHAN
  ECE SARUHAN YAŞAMAYI SEÇMEK GEREK!
 • MEHMET AÇAR
  MEHMET AÇAR BİR AKSİYON ŞOVU
 • SUNA DUMANKAYA
  SUNA DUMANKAYA KIRILAN TIRNAKLARA AVOKADOLU REÇETE
 • SERMET SEVERÖZ
  SERMET SEVERÖZ ÇAY VE PARFÜMÜN BULUŞMASI
 • TAYFUN TOPAL
  TAYFUN TOPAL TÜRKÇE MÜZİĞE BURUN KIVIRANLAR
 • GÜNEŞ AKSÜS
  GÜNEŞ AKSÜS EYVAH ŞEKERİM DÜŞTÜ!
 • MUSTAFA DOĞAN
  MUSTAFA DOĞAN KOŞULLAR DEĞİŞTİ Mİ?
HT TELEVİZYONDAKİLER
 • 1 "Fi" yeni bölüm ne zaman?
 • 2 Kaan-Solmaz aşkı tıklanma rekoru kırdı!
 • 3 Onur ve Lale boşanıyor mu?
 • 4 "Özgürlüğüne kavuşturacağım seni"
 • 5 Tarık için yolun sonu!
 • 6 Zeyno vuruluyor!