ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Dünyaya saldıran uzaylı bir robotla insanları korumaya çalışan yaratıkların eğlenceli hikâyesi “Canavarlar Yaratıklara Karşı”, saat 20.00’de SHOW TV’de hem küçüklere hem de büyüklere keyifli dakikalar yaşatacak.

Kaliforniya'da yaşayan Susan Murphy adlı bir genç kadına nikâh gününde uzaydan gelen yapışkan maddelerle dolu bir meteor çarpınca boyu esrarengiz şekilde uzamaya başlar ve 16 metreye kadar ulaşır. Bunun üzerine askeri yetkililer harekete geçerek Susan’ı devlete ait gizli bir tesise götürürler. Orada Susan’ın ismi değiştirilerek Ginormica adı verildikten sonra bir grup canavarla birlikte hapse atılır. Bu canavarlar grubunun üyeleri hamamböceği kafalı Dr. Cockroach, yarı maymun yarı balık The Missing Link, jelatin kaplı B.O.B. ve Insectosaurus adlı dev tırtıldır. Ancak uzaydan gelen esrarengiz bir robotun dünyamıza inmesi ve fırtınalar estirmeye başlaması üzerine bu grubun hapishane günleri kısa sürer. Çaresiz kalan ABD Başkanı, uzaylı robota karşı mücadele etmeleri ve dünyamızı yıkımdan kurtarmaları için Canavarlar grubunu görevlendirir...

Dünya çapında toplam 300 milyon doların üstünde hasılat yapan filmin Türkçe seslendirmesini Başak Köklükaya, Erkan Taşdöğen, Ragıp Savaş, Fatih Özacun, Umut Tabak, Kerem Atabeyoğlu, Alican Yücesoy, Cem Kurdoğlu, Fulya Ergüneş, Ebru Erkekli, Murat Aydın, Fatoş Ceylan ve Hakan Altuntaş yaptı.

Show 20.00

  • canavarlar yaratıklara karşı
  • film
  • sinema
  • gişe
  • televizyon
  • show tv

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000