BEŞİKTAŞ HABERLERİ

18 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün divan toplantısında açıklamalarda bulundu. Orman'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

* Beşiktaş olarak 15 Temmuz Şehit Aileleri'ne 1.8 milyon TL bağışta bulunduk.

* Beşiktaş, şahlanmış bir şekilde gidiyor. Herkesin kıskandığı bir kulübüz. Görüyorsunuz değen nazarları da... Neyi paylaşamıyorsunuz? Bizim işimiz iç çatışmalar değildir. Bizim işimiz dışa karşı Beşiktaş'ı en iyi yere getirmektir. Bizim tek amacımız Beşiktaş'ın menfaati için mücadele etmektir. Sinerjimizi iç çatışmalara harcamamalıyız.

FENERBAHÇE'NİN BORCU KONUŞULMADI
* Fenerbahçe'nin borcu açıklandı. Konuşulmadı. Bir kişi çıkıp da "bunun konsolide borcu nerede?" dedi mi? Fakat biz sabahtan akşama kadar bunu konuşuyoruz. Niyetiniz ne? Beşiktaş'ı 330 milyon dolar borçla aldık, 100 milyon dolar faiz ödedik.

GALATASARAY'A GÖNDERME: AVRUPA'YA GİDEBİLİYOR MU?
* Bir kulübümüz dedi ki mallarımızı satmak zorundayız, satamazsak oyuncularımızın maaşını ödeyemiyoruz diyor. Bu kulübümüz stadı o ya da bu şekilde yapmış. Rencide olmasınlar diye bu konuda başka bir şey söylemiyorum. Bu kulübümüz nerede? Şu anda Avrupa'ya gidebiliyor mu? Biz kimseye malımızı satalım dedik mi? Gördünüz mü bunu? Biz kimseyi kandırmıyoruz. Beşiktaş'ın temsili ile alakalı kimseyi rencide ettiği oldu mu?

"STAT YAPILIRKEN AMELE GİBİ ÇALIŞTIM"
* Biz stat yaptık burada. Ben amele gibi çalıştım amele gibi! Bu stat kendiliğinden mi buraya kondu. Buranın her santiminde alın terimiz var. Biz bir kişiye "Malımızı ipotek edelim" dedik mi? Kimseden beş kuruş para istedik mi?

* Galatasaray 1.5 milyar TL ile yolun sonuna geliyor biz 2.5 milyar TL ile güllük gülistanlık... Böyle bir şey olabilir mi? Uçakla seyahate gidemez denilen dönemden kendi uçağımızla maça gider hale geldik.

* CAS'ta 19 davamız vardı. Hiç duyuyor musunuz Beşiktaş davaları kaybediyor?

* Beşiktaşlı insanlar artık sokakta dik yürüyor. Beşiktaş, Türkiye'nin en büyük kulübü.

* Beşiktaş'ın borcunu yüksek göstermek kime ne yarayacak? Yatırımlara devam edeceğiz.

"FENERBAHÇE İLE REKABET EDEMEYİZ"
* Fenerbahçe Başkanı '12 milyon Dolar gelir elde ediyoruz' dedi. Nereden 7-8 milyon Dolar'ı salondan... Biz basketboldan 35 bin TL gelir elde ediyoruz. Rekabet edebilir miyiz? Yatırım yapmamız lazım.

* Yayın gelirimiz yok. Geldiğimizde 75 milyon TL kredi alınmış. Diyorlar ki Fikret Orman Vodafone ile olan sponsorluk anlaşmasını kullandı. Zannedersiniz ki daha önce böyle bir anlaşma vardı. Ne yaptık da yapmamamız lazım; ne yapmadık da ne yapmamız lazım. Bunları bize söyleyin. Herkesin imreneceği dünya çapında sponsorluklar yaptık.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 01 Kasım 2016 Salı 09:47
  sayın başkan doğru söylüyor. bu arada beşiktaş kendi stadını kendisi yaptı.
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 17:37
  Kusura bakmayın Avrupa denince galatasarayi konuşurken herkes kendine bakacak ben neyim diye!
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 16:29
  bu kulübe senin gibi başkan zor gelir. helal sana başkan.
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 16:10
  Fikret Orman içeriyi tatmin etmek için boy olcusemeyecegi bir kulübe Galatasaray'a atıyor, sizlerin düştüğü durumları ülkeyi Avrupa'da düşürdüğü durumları da gördük
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 15:55
  günaydın sayın başkan
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 15:48
  açılacak müzeye kaç kupa sığacak.
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 15:43
  bu başkanla her şey güzel olacak. inşallah.
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 15:29
  Bir kere şampiyon oldular real madridten daha büyük kulüp oldular
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 15:14
  Bjk nin ne mal varligi varki satacak
 • Misafir 30 Ekim 2016 Pazar 14:56
  Dogru sozlere kirilmaya gerek yok Haksiz sampiyonluklarinizda tum turkiye. Size kiriliyordu
Kalan karakter : 300