ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Haftaya Ay, Boğa burcundayken parasal işlerimizin üzerine eğilerek giriş yapabiliriz. Yarın Venüs, Yay burcuna geçiyor. Yabancılarla olan bağlantılarımızı kuvvetlendirebiliriz. Çarşamba günü tehlikeli yerlerden uzak durmalıyız. Perşembe günü iletişimimizde asi yönler ortaya çıkabilir. Pazar günü Güneş, Akrep burcuna geçecek ve stratejik bir döneme giriş yapacağız.

KOÇ

Bugün, parasal konularınız devrede olacak. İş alanlarınızda kendinizi ve duygularınızı güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Özel hayatınızda karamsar etkilere kapılmayın.

BOĞA

Kendinizi rahat ve iyi hissedeceksiniz. Özel istekleriniz devrede olacak. Güçlü ilişkilerinizle ve sevdiğiniz kişiden alacağınız desteklerle hayatınızı daha da anlamlandırabilirsiniz.

İKİZLER

Önemli işlerle uğraşmak yerine keyfinizi yerine getirecek olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Olayları gereğinden fazla gözünüzde büyütmeye müsait olacaksınız.

YENGEÇ

Sosyal ortamlarınız devrede olacak. Katılacağınız bir davette diğer insanlarla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Bu aralar biraz daha sosyalleşmelisiniz.

ASLAN

İş ve kariyer alanlarınız ön planda olabilir. Etkili bağlantılarınızı yapacaklarınıza aktarabilirsiniz. İş alanlarınızda özellikle yeni tanışacağınız insanları devreye sokmaya çalışın.

BAŞAK

Dış ortamlarda, değişik insanların yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Eğlenceli yanlarınızla insanları etkilemeniz kolay olacak. Bugün, kendinize olan güveniniz tam olabilir.

TERAZİ

Ödemeler ve ortaklı para konularınız devrede olacak. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalar ve yardımlar sizi mutlu edebilir. Hayatınızla ilgili önemli konuşmalar içindesiniz.

AKREP

Gün boyunca özel hayatınıza veya ortaklı işlerinize önem vereceksiniz. Özel hayatınızda güçlü iletişiminizle, hem sevdiklerinizin hem de sevdiğiniz insanın takdirini kazanacaksınız.

YAY

Tamamlamanız gereken günlük işleriniz devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Biraz kendi hayatınıza ve yapacaklarınıza odaklanmalısınız.

OĞLAK

Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi eğlenceli bir şekilde ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızda karamsarlığı bir kenara bırakın. Konuşmalarınız hızlanıyor.

KOVA

Eviniz ve aileniz için hareket edebilirsiniz. Etkin düşüncelerinizi aile ortamlarınıza yansıtmak öne çıkabilir. Şansınız sizi destekleyecek. Gelecek planlarınızı konuşabilirsiniz.

BALIK 

İlişkilerinizde ve iletişimsel konularda güzel bağlantılar söz konusu olabilir. Parasal konularda destekleneceksiniz. Gün içinde duygusal olarak iniş çıkışlarınız fazla olabilir.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • Hande Kazanova
  • Burç Yorumları

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000