Son Dakika

Netflix abonelik Haberleri, Güncel Netflix abonelik haberleri ve Netflix abonelik gelişmeleri

 • En ucuz paketi Türkiye’de test ediyor

  Teknoloji, 06 Nisan 2019

  En ucuz paketi Türkiye’de test ediyor

  Online dizi ve film izleme platformu Netflix, “Temel”, “Standart” ve “Özel” paketlerin yanına, sadece mobil cihazlardan daha düşük fiyata erişim için düğmeye bastı. Bu kapsamda şirket, Türkiye’de 7.99 TL’lik fiyat etiketiyle “Netflix Mobil Paket”i listeledi.

 • Bu tabloya bakmadan abone olmayın!

  Teknoloji, 24 Mart 2019

  Bu tabloya bakmadan abone olmayın!

  Türkiye'deki sabit internet abonelerinin 'data' kullanımı, 2016 yılı başından bu yana aylık ortalama 36 GB'den fazla arttı. Bunda online dizi ve film platformları önemli rol oynadı. Peki online dizi ve film seyretmek aylık internet kotasını ne kadar etkiliyor? İşte Netflix özelinde bu rakamlar ve abone olmayı düşünenlerin bilmesi gerekenler...

 • Netflix Türkiye ücretlerine zam yaptı

  Teknoloji, 05 Mart 2019

  Netflix Türkiye ücretlerine zam yaptı

  Online film ve dizi platformu Netflix Türkiye ücretlerinde beklenmedik bir artışa gitti. Netflix aylık Temel Paket ücreti yüzde 6.25, Standart Paket ücreti yüzde 17.86 artarken, Özel Paket ücreti ise yüzde 25 yükseltildi. Konuyla ilgili olarak Netflix Türkiye'den de bir açıklama geldi... İşte yeni Netflix Türkiye paket fiyatları...

 • Netflix paketlerine zam geliyor!

  Teknoloji, 16 Ocak 2019

  Netflix paketlerine zam geliyor!

  Netflix’in son 7 yılın en büyük fiyat artışını yapmaya hazırlandığı belirtildi. Buna göre Netflix paketlerine yüzde 18’i bulan zam gelecek. Yeni fiyatlar önce ABD’de devreye girecek. Konuyla ilgili olarak Netflix Türkiye'den de açıklama geldi.

 • CEO açıkladı: Netflix’e zam mı geliyor?

  Teknoloji, 19 Nisan 2018

  CEO açıkladı: Netflix’e zam mı geliyor?

  Netflix CEO’su Reed Hastings, platformun abonelik ücretinin yakın gelecekte artacağının sinyallerini verdi

 • Geldi gelecek derken...

  Teknoloji, 13 Ocak 2016

  Geldi gelecek derken...

  Netflix geliyor dediler, bir kısmımız sevindi, bir kısmımız bakakaldı. Bu kadar konuşalacak ne var bunda diyenler varsa eğer 'Netflix nedir, ne işe yarar' işte tüm detayları...

 • Netflix Amerika'nın zamı Türkiye'yi etkilemedi

  Teknoloji, 05 Ekim 2017

  Netflix Amerika'nın zamı Türkiye'yi etkilemedi

  Netflix, iki yıl içinde ilk kez fiyatlarını artırarak Amerika’daki en popüler planının maliyetini yükseltti. İyi haber ise Türkiye'de zam yok!

 • Netflix'e ucuz rakip geliyor!

  Teknoloji, 15 Kasım 2017

  Netflix'e ucuz rakip geliyor!

  Disney’in eli kulağındaki yayın servisi, Netflix’ten çok daha uygun fiyatlara sahip olacak

 • Netflix’te Ultra abonelik dönemi!

  Teknoloji, 04 Temmuz 2018

  Netflix’te Ultra abonelik dönemi!

  Netflix, Avrupa'nın birçok noktasında yeni abonelik paketini test etmeye başladı. HDR desteği ve yüksek ses kalitesi sunan yeni sistem, Türkiye'de farklılıklar gösteriyor

 • Hangi hesabınız karaborsada kaç para ediyor?

  Teknoloji, 06 Kasım 2018

  Hangi hesabınız karaborsada kaç para ediyor?

  Siber suçluların karar borsasında, Facebook hesabından, Uber, Netflix, Airbnb, Spotify kullanıcı bilgilerine, oyun servisi aboneliklerinden, kredi kartı bilgilerinin bulunabileceği e-ticaret sitesi üyeliklerine onlarca çeşit kullanıcı verisi satılıyor. Ancak toplasan 50 dolar etmeyen bu hassas bilgiler, daha büyük dolandırıcılıklarda kullanılıyor.

 • Bu plan tutarsa Netflix yüzde 50 ucuzlayacak

  Teknoloji, 15 Kasım 2018

  Bu plan tutarsa Netflix yüzde 50 ucuzlayacak

  Netflix, film ve dizileri sadece mobil cihazlardan izleyenler için yeni bir paket üzerinden çalışıyor. Eğer testler başarılı olursa, platformdaki en düşük paket yüzde 50 daha ucuza gelecek.

 • Bu uygulamalar para bastı

  Teknoloji, 18 Aralık 2018

  Bu uygulamalar para bastı

  2018 yılında iOS platformunda en çok gelir elde eden mobil uygulamalar açıklandı. 790 milyon dolarlık gelirle Netflix’in ilk sırada yer aldığı listenin ilk 10’undaki mobil uygulamaların yarısı Çin’den geldi.

 • Netflix’e rakip oluyor... Gelecek ay tanıtılacak

  Teknoloji, 15 Şubat 2019

  Netflix’e rakip oluyor... Gelecek ay tanıtılacak

  iPhone satışları yavaşlayan Apple, dijital servislere yönelik iki yeni hizmetini duyurmaya hazırlanıyor. Şirket, gelecek ay Netflix’e rakip olabilecek yeni bir video abonelik servisini tanıtılacağı belirtildi. Etkinlik için Hollywood yıldızlarına davetler gönderilmeye başlandı.

 • Netflix'e nasıl üye olunur?

  Gündem, 26 Şubat 2019

  Netflix'e nasıl üye olunur?

  ABD'li dünyaca ünlü yapım şirketi Netflix, başarılı dizileri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Netflix'in Türkiye'deki kullanıcı sayısının 170 bin civarında olduğu, abone sayısı ise yaklaşım 65 bin kişi olduğu açıklandı. The Walking Dead, Sherlock, Peaky Blinders ve Narcos gibi ülkemizde de hayran kitleye sahip birçok başarılı dizi ve film Netflix'te yayınlanıyor. Peki, Netflix'e nasıl üye olunur? Netflix abonelik ücreti ne kadar? Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?

 • Apple resmen duyurdu: 'Şov zamanı' için geri sayım başladı!

  Teknoloji, 12 Mart 2019

  Apple resmen duyurdu: 'Şov zamanı' için geri sayım başladı!

  Apple’ın Netflix’e rakip olabilecek yeni bir dijital içerik servisini tanıtımı için geri sayıma başladı. 25 Mart’ta düzenlenecek olan özel etkinlik için hazırlanan davet ortaya çıktı. Etkinlikte Apple’ın yeni TV ve video servisini tanıtması bekleniyor.

 • İşte karşınızda Netflix'in yeni rakibi Apple TV+

  Teknoloji, 25 Mart 2019

  İşte karşınızda Netflix'in yeni rakibi Apple TV+

  Hollywood yıldızlarını arkasına alan Apple, Netflix rakibi yeni servisi Apple TV+’ı tanıttı. Şirketin merkezindeki Steve Jobs Theater’da düzenlenen özel etkinlikte Apple TV+’ın yanı sıra Apple News +, Apple Card ve Apple Arcade servisleri de sahne aldı. Düşen iPhone satışları sonrası servis gelirlerini artırmak için birden fazla silahını aynı anda çeken şirket, ABD’nin medya ve eğlence dünyasının ünlüleriyle boy gösterdi.

 • Apple TV Plus: Teknoloji devi, Netflix'le rekabet edebilir mi?

  BBC, 26 Mart 2019

  Apple TV Plus: Teknoloji devi, Netflix'le rekabet edebilir mi?

  Dizi ve film izleme uygulaması Apple TV Plus'un tanıtımı teknoloji dünyasında büyük yankı yaptı. Şimdi herkesin yanıtın merakla beklediği soru ise teknoloji devinin Netflix'le rekabet edip edemeyeceği.

 • Google Stadia'nın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

  BBC, 07 Haziran 2019

  Google Stadia'nın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

  Google, Mart ayında tanıtımını yaptığı yeni bilgisayar oyunu platformu Stadia'nın Kasım ayından itibaren 14 ülkede hizmete gireceğini duyurdu. Aylık abonelik fiyatı 9,99 dolar, başlangıç paketi ise 129 dolar olacak.