Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Moda Nur bozar, Nur bozar Bu Tarz Benim veda, Bu Tarz Benim nur bozar, Nihat Doğan, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi, bu tarz benim 80'ler gecesi,

    Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren 'Bu Tarz Benim'in, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki Eleme Gecesi'nin sürpriz konuğu; ünlü şarkıcı Nihat Doğan'dı. Eleme gecesine damgasını vuran olay ise; yarışmanın en çok ses getiren yarışmacılarından Nur Bozar'ın elenmesi oldu.

    Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde, ünlü şarkıcı Nihat Doğan konuk jüri koltuğuna oturdu. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, Nihat Doğan'a tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.

    EN ŞIK KIYAFETLERİNİ GİYİNDİLER!

    Yarışmacılar bu hafta, '80'ler' konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktılar. Birbirinden güzel ve şık kıyafetleri giyen yarışmacılar adeta büyüledi. 80'ler dönemini yansıtmak için büyük çaba sarfeden yarışmacılar, adeta geçmişe yolculuk yaptı.

    GECEYE 'NUR BOZAR' DAMGASINI VURDU!

    Sahneye çıkma sırası Nur Bozar'a geldiğinde herkesi şok eden bir olay yaşandı. 80'ler gecesine hazırlanmadan gelen Nur Bozar; "Bu geceye hazırlanmak istemedim. Eksik hazırlandım. Bu şekilde çıkmak istedim. Düşük puan almak için çok uğraştım. Çünkü artık yarışmacı olarak devam etmek istemiyorum" dedi. Son dönemde yıprandığını söyleyen Nur Bozar, jüri üyelerinin de tepkisini çekti.

    KEMAL DOĞULU'DAN SİTEM DOLU TEPKİ!

    Nur Bozar'ın yarışmadan ayrılmak için 80'ler gecesine hazırlanmadan gelmesi tepki çekti. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez, Nur Bozar'ı bu düşüncesinden vazgeçirmek için ortamı yumuşatmaya çalıştılar. Daha sonra konuşan Kemal Doğulu ise; "Sen ne istediysen yapıldı. Senin artık bu yarışmaya ihtiyacın yok. Eminim ki arkanda büyük bir kitle var ve sana teklifler yağıyor" dedi. Bunun üzerine Nur Bozar'da Kemal Doğulu'nun tahminini 'gereksiz' olarak nitelendirdi. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez Nur Bozar'a 3'er puan verirken İvana Sert ve Kemal Doğulu ise 1'er puan verdi. En son puanı veren Nihat Doğan ise sadece '0' puan verdi.

    NİHAT DOĞAN'DAN SERT ELEŞTİRİ!

    Nur Bozar'ın yarışmadan ayrılmasına tepki gösteren konuk jüri Nihat Doğan; "Yetenek insanı zirveye taşır. Zirvede insanı tutan ise karakterleridir. Azmi ve karakteri olmayan, gücü olmayan hiçbir insanın değil şöhret, sokağa çıkmaya bile hakkı yoktur" dedi. Herkesin büyük zorluklar çektiğini belirten Nihat Doğan, stüdyodaki herkese duygu dolu anlar yaşattı. Nihat Doğan'ın konuşmasından etkilenen Öykü Serter gözyaşlarını tutamadı. Nur Bozar'ı güçsüz olmakla suçlayan Nihat Doğan; "Bugün buradan düşük not alan yarışmacılardan özür diliyorum. Şu an karşımda duran objeye baktığımda sizler çok daha iyisini hak ediyorsunuz. Nur kendi ayağına taşı bağlayıp denize attı. Ben de 'sıfır' puan veriyorum. Hayırlı olsun" dedi.

    ELENEN İSİM; NUR BOZAR!

    En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışan yarışmacılar zorlu bir haftayı daha geride bıraktılar. Yarışmacılar jüri tarafından belirlenen konseptte giyinerek podyuma çıktılar. Arkadaşları tarafından elenmesi için adı verilen 'Aycan-Nurcan Şencan kardeşler' ve jüriden en düşük puanı alan 'Nur Bozar' son kez jüri karşısına çıktı. Jüri ise, son değerlendirmesini yaparak 'Nur Bozar''ın elenmesine karar verdi.

    NİHAT DOĞAN'IN OYU İLE ELENDİ!

    Jüri karşısına Aycan-Nurcan Şencan kardeşlerle çıkan Nur Bozar'ın gitmesi için en son oyu Nihat Doğan verdi. Oylamada Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez Nur Bozar'ın kalmasını isterken, İvana Sert ve Kemal Doğulu gitmesi yönünde oy kullandı. Jürinin eşitliğini bozan ise Nihat Doğan'ın oyu oldu. Nihat Doğan oyunu Nur Bozar'ın gitmesinden yana kullanarak son oyu vermiş oldu.

    HERKES 'BU TARZ BENİM''İ İZLEDİ!

    Fenomen yarışma 'Bu Tarz Benim', Cumartesi günü AB kategorisinde, 6.4 izlenme oranı (rating), 18.1 izlenme payı (share), ABC1 20+ kategorisinde ise, 6.6 izlenme oranı, 17.2 izlenme payına ulaşarak yine en çok izlenen program oldu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ