Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     06:00

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     NE ZAMAN ESTETİĞE İHTİYAÇ DUYULUR? Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak'ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hem şık sunumlu, hem rengarenk bir lezzet "Köfteli rulo sebze kebabı" tarifi verirken, Dermatolog Doç. Dr. Fatma Pelin Cengiz köpek memesi hastalığı hakkında bilgiler paylaşıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yaşlılık belirtileri neler, ne zaman estetiğe ihtiyaç duyulur, yüz güzelleştirme uygulamaları nelerdir sorularını yanıtlarken, Diş Hekimi Merve Topak diş gıcırdatma belirtilerini anlatıyor. Ebru Akel Sancak'ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     09:30

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Gelin Evi (Tekrar)
     10:30

     Gelin Evi (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin
     12:30

     Kuaförüm Sensin

     Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu'nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile yaz boyu Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan Türkiye'nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter, makyöz Ayşegül Kartal ve modacı Muammer Ketenci'nin saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaför'üm Sensin'de bugün kuaför Emine Gök makyör Burak Bayraktar, model Başak Kurt'tan oluşan birinci takım, kuaför Sevcan Çakır makyöz Melek Gültekin model Ebru Yaman Yıldız'dan oluşan ikinci takım, kuaför Veli Taşağıl makyöz Neslihan Aydın, model Mina Urtekin'den oluşan üçüncü takım, kuaför Hasan Ağın, makyör Tevfik Bozdağ ve model Tuğçe Görücü'den oluşan dördüncü takım cadılar bayramı saç ve makyajı yapmak için yarışıyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

    • Zahide Yetiş’le
     16:00

     Zahide Yetiş’le

     KAYSERİ MANTISI MI, SİNOP MANTISI MI? Zahide Yetiş'le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikâyeleriyle hafta içi her gün Show TV'de izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Sağlıklı bir yaşamı hayatınızın bir parçası haline getirmenizi amaçlayan Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek konularla karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşıyor. Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le"ye bugün; Diş Hekimi Köksal Seller konuk olurken, birbirinden leziz mantı tarifleri ekrana geliyor. Doç. Dr. Oytun Erbaş ise hastalıkların psikolojik yönleri var mı sorusuna yanıt veriyor.

    • Show Tv Ana Haber
     18:45

     Show Tv Ana Haber

    • Çukur ‘Yerli Dizi’ (Yeni Bölüm)
     20:00

     Çukur ‘Yerli Dizi’ (Yeni Bölüm)

     Efsun'un müdahalesiyle Yamaç ve Azer kapışmalarına kısa bir ara vermek zorunda kalırken Akın kendini eski müttefiklerine kabul ettirmenin bir yolunu arayacak. Kendisini kimin kurtardığını arayan Yamaç'ın kafası Nehir'in mahalleye sürpriz ziyaretiyle iyice karışacak. Aliço kendine gelip İdris'i sorunca bütün aile bir kez daha İdris'in yokluğuyla yüzleşmek zorunda kalacak. Ziya'dan öğrendikleriyle birlikte kafasındaki soru işaretleri artan Vartolu'nun, babasının katiline bir adım daha yaklaşmak için neler yapacağı merakla beklenecek. Çukurlular mahalleye yapılacak bir saldırıya hazırken bu kez hiç beklemedikleri bir yerden vurulunca harekete geçecek ve karşılarında sürpriz bir isim bulacaklar.

    • Fırtına Tanrısı (Ba’al: The Storm God)
     00:15

     Fırtına Tanrısı (Ba’al: The Storm God)

    • Fırtına Tanrısı (Ba’al: The Storm God
     01:45

     Fırtına Tanrısı (Ba’al: The Storm God

    • Aşk Ağlatır (Tekrar)
     03:30

     Aşk Ağlatır (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     05:45

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)