Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     06:00

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     ENFES SUŞİ TARİFLERİ KENDİNE İYİ BAK'TA! Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak'ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hem sağlıklı hem çok leziz poke kasesi yaparken, Gurme İşletmeci Koray Hatem suşideki balıklar gerçekten çiğ mi, Türk damak tadına en uygun suşi hangisi sorularını yanıtlıyor. Kozmetolog ve Tıbbi Bitki Uzmanı Seda Sakacı sıkılaştırıcı etkili kırmızı üzüm tozu maskesi, doğal cilt temizleyici tarifi ve sadece 2 malzemeden ruj ve parlatıcı yapımı önerileriyle konuk olurken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik uygulama ve ameliyatların riskleri var mı, estetik ameliyatlar ne kadar sürede iyileşir sorularını yanıtlıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan 2019'da en çok yapılan ağız ve diş sağlığı bakımlarını anlatıyor.

    • Zahide Yetiş’le
     09:30

     Zahide Yetiş’le

     SAĞLIKLI YOĞURT YAPIMI! Zahide Yetiş'le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikâyeleriyle hafta içi her gün Show TV'de izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Sağlıklı bir yaşamı hayatınızın bir parçası haline getirmenizi amaçlayan Zahide Yetiş yepyeni ve hayatı iyileştirecek konularla karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşıyor. Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le"ye bugün; Balıkçı Kenan ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Zırh konuk olurken, Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı yoğurt nasıl yapılır, mutfağımızdaki gizli tehlikeler neler sorularını yanıtlıyor.

    • Kuaförüm Sensin
     12:30

     Kuaförüm Sensin

     LEOPAR ŞIKLIĞINA UYGUN SAÇ VE MAKYAJ! Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu'nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan Türkiye'nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter, makyöz Ayşegül Kartal, modacı Muammer Ketenci ve Tuğba Özay'ın saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaför'üm Sensin'de bugün kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Gonca Çakmak'tan oluşan birinci takım, kuaför Özlem Ürek makyöz Zeynep Uykan model Meryem Sülü'den oluşan ikinci takım, kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Sayime Dilan Taşkeser'den oluşan üçüncü takım ve kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Gülben Akgül'den oluşan dördüncü takım leopar şıklığına uygun saç ve makyaj yapmak için yarışıyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

    • Kuzey Yıldızı “İlk Aşk” (Tekrar)
     16:00

     Kuzey Yıldızı “İlk Aşk” (Tekrar)

    • Show Tv Ana Haber
     18:45

     Show Tv Ana Haber

    • Çukur ‘Yerli Dizi’ (Yeni Bölüm)
     20:00

     Çukur ‘Yerli Dizi’ (Yeni Bölüm)

     Çukur'un bu akşam ekrana gelecek 3. sezonun 15. bölümünde Mahsun'un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç'ın hayatını defalarca kurtaran Mahsun'u affedip affetmeyeceği merak konusu olacak. Cumali kendine geldikten sonra karşılaşacağı tehlikede yanında yine Damla'yı bulacak. Vartolu Almanya'daki macerasında sona yaklaşırken peşinde olduğu şeyi sonunda elde edecek. Karaca ve Azer'in kapışmaları izleyenleri ekrana kilitleyecek. Azer'in eli kolu bağlıyken ipleri eline alan Efsun harekete geçecek. Ancak Koçovalılar, Efsun'un bu adımına cesur bir hamleyle karşılık verecek. Karşısında duran herkesi Çukur'un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başaran Yamaç, bu kez kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulacak.

    • Seçkin Tetikçiler (Kıller Elıte)
     00:15

     Seçkin Tetikçiler (Kıller Elıte)

    • Seçkin Tetikçiler (Kıller Elıte)
     02:30

     Seçkin Tetikçiler (Kıller Elıte)

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     04:15

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)